پخش کننده پنل ال ای دی دیواری مقاوم

روشنایی نقش مهمی در زیبایی منزل دارد. در زمان‌های گذشته تا به امروز انسان‌ها روش‌های مختلفی را برای روشن کردن فضای داخلی خود به کار گرفته‌اند پنل ال ای دی دیواری و سقفی نسل جدیدی از لامپ ها می باشند که پنل دیواری آن بیشتر جنبه تزئینی نیز دارد و زیبایی خاصی رو به محیط و خانه می‌دهد. ساخت پنل ال ای دی مقاوم در سال های اخیر رشد بسیار زیادی در ایران داشته است. پنل های ال ای دی دارای تکنولوژی منحصر به فرد و خاصی دارد و مصرف انرژی بسیار کمی دارد.

به همین دلیل، امروزه این ال ای دی ها جایگزین چراغ های معمولی، مهتابی های فلورسنت و لامپ های رشته ای شده اند و به علت مصرف پایین و کیفیت بهتر آنها بین مردم طرفدار زیادی دارند. انعطاف انها در انواع طراحی، گارانتی محصول ، زیبایی، کیفیت نور، عمر طولانی و استفادۀ شبانه‌روزی از انها، رنگ‌های متنوع و زیبا و سازگاری با نرم‌افزارهای مختلف از ویژگی‌های مثبت و خوب پنل های ال آی دی می باشد.

بهترین مکانی که می توان از این پنل ها استفاده کرد، در داخل ساختمان به منظور نورپردازی وبرای زیبایی دو چندان می باشد

پخش کننده پنل ال ای دی دیواری مقاوم

طراحی مدرن پنل ال ای دی دیواری

طراحی مدرن پنل ال ای دی دیواری پنل ال ای دی از تکنولوژی متفاوتی برای روشن کردن فضا بهره مند می باشد.

بنابراین می توانند جایگزین بسیار خوبی برای چراغ های معمولی به حساب آیند.

یکی از مزایای چراغ های پنل ال ای دی این است که روشنایی آنها را میتوان توسط انواع برنامه های پویا کنترل نمود.

پنل‌ها معمولاً دارای یک قاب آلومینیومی سبک وزن هستندکه از سه لایه تشکیل شده اند،

قاب های پنل‌ها یکی از مهم‌ترین و اصلی ترین اجزای تشکیل‌دهنده آن می‌باشد که به منظور جلوگیری از به هدر رفتن نور آنها طراحی شده است.

لایه‌های داخلی شامل، ال ای دی صفحه که هدایت‌کننده نور آن و توزیع نور به طور یکنواخت و مساوی در سطح پنل می‌باشد.

قسمت مهم و حیاتی دیگر در پنل، صفحه انتهایی پنل است که بر روی دید کلی چراغ‌های روشنایی آن تاثیر می‌گذارد.

زنجیرهای معلق، قلاب، پیچ و غیره از متعلقاتی هستند که برای نصب چراغ های پنل های ال ای دی استفاده می گردد

در چراغ های پنل ال ای دی ، طیف رنگی روشنایی مورد نظر بدون استفاده از فیلتر ایجاد شده است.انواع پنل ال ای دی:

روی هر پنل ال ای دی میزان وات و آمپری نوشته شده است. یعنی شما فقط مجاز به استفاده از درایور‌هایی هستید که مشخصات روی آن دقیقا برابر با مشخصات روی پنل باشد. اگر به این موضوع دقت نکنید، ممکن است پنل شما روشن شود، اما مدت زمان زیادی روشن نمی ماند و پنل شما خواهد سوخت.

تاثیر استفاده پنل ال ای دی دیواری برای بینایی

تاثیر استفاده پنل ال ای دی دیواری برای بینایی نور سالم در ساخت این گونه تجهیزات، از هیچ نوع ماده مضری استفاده نشده است و به چشم آسیبی وارد نمی‌کند وتاثیری در بینایی ندارد

نور و اشعه ای که از خود بازتاب می دهند، فاقد هرگونه مواد سمی و مضرری برای چشم است.صفحه هدایت‌کننده ال ای دی نوعی از ماده نوری است که طراحی شده تا در هنگام اتصال به منبع تغذیه، نور روشنی و همگن و زیبا را ارائه دهد.

تکنولوژی مورد استفاده در روشنایی پنل‌ها، امکان روشن شدن آنی را بدون هیچ‌گونه لرزش نور، تابش اشعه فرا بنفش و غیره فراهم می‌نماید.تکنولوژی به کاربرده شده در پنل‌های ال ای دی یک تکنولوژی سبز و حافظت شده ای برای تأمین روشنایی است. پنل‌های ال ای دی اشعه‌ای از خود ساطع نمی‌کنند. همچنین فرآیند تولید پنل‌ها تقریباً هیچ نوع آلودگی را ایجاد نمی‌کند

همه ی مواد استفاده شده برای تولید پنل ها را می توان بازیافت نمود. این ویژگی قابل بازیافت بودن، برای توسعه ی پایداراقتصادی و اجتماعی بسیار ضروری است.

مرکز خرید پنل ال ای دی دیواری

مرکز خرید پنل ال ای دی دیواری قیمت پنل ال ای دی به مواردی مانند نوع نصب، توان، رنگ نور، برند، ابعاد پنل، طول عمر و غیره بستگی دارد.

مرکز خرید و پخش پنل ال ای دی وظیفه دارد مطابق خواسته مشتری انجام دهدبرای مقایسه و خریدانواع پنل ها و چراغ های سقفی و خرید پنل دیواری و سقفی باید به نکات زیر توجه کرد:

رنگ ال ای دی،اندازه پنل ال ای دی، قیمت پنل ال ای دی

گارانتی پنل ال ای دی، وات پنل ال ای دی

میزان محافظت پنل ال ای دی

همه این گزینه ها نکات مهمی است که هنگام خرید پنل‌ ال ای دی باید به آن دقت کنیم، تا هم پنل ال ای دی مناسب نیاز خود و خانه راخرید کنیم، هم پنل ال ای دی با کیفیت و مرغوبی داشته باشیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.