پخش کننده عمده پنل ال ای دی رشد گیاه

اگر قصد پرورش انواع گیاهان در منزل را دارید بهتر است آن ها را در شرایط نوری مناسب قرار دهید. برخی از گیاهان به نور بیشتری جهت رشد و پرورش احتیاج دارند. در محیط‌ های بسته و آپارتمانی می توانید از پنل ال ای دی رشد گیاه که می‌تواند کمبود نور مستقیم خورشید را تا حد زیادی برای گیاهان جبران کند، استفاده نمایید.

اگر قصد پرورش انواع گیاهان در منزل را دارید بهتر است آن ها را در شرایط نوری مناسب قرار دهید. برخی از گیاهان به نور بیشتری جهت رشد و پرورش احتیاج دارند.

در محیط‌ های بسته و آپارتمانی می توانید از پنل ال ای دی رشد گیاه که می‌تواند کمبود نور مستقیم خورشید را تا حد زیادی برای گیاهان جبران کند، استفاده نمایید.

پنل های رشد گیاه برای کاربرد های مختلف اندازه های متفاوتی دارند.اگر بخواهید از این محصولات در محیط گلخانه استفاده کنید باید پنل های بزرگ با قدرت بیشتر را تهیه کنید.

پخش کننده عمده پنل ال ای دی رشد گیاه

پنل ال ای دی رشد گیاه چه خصوصیاتی دارد؟

پنل ال ای دی رشد گیاه چه خصوصیاتی دارد؟ پنل های ال ای دی در ابعاد و اندازه های مختلف موجود اند. برای ساخت این پنل ها از ال ای دی های کوچک استفاده می‌شود. پنل های ال ای دی رشد گیاه در دو رنگ متفاوت به بازار عرضه می‌شوند. نمونه اول که سعی دارد نور خورشید را به طور کامل برای گیاهان بازسازی کند به رنگ آفتابی است. اما نمونه دوم این پنل ها که از نوع فول اسپکتروم هستند رنگ بنفش مایل به صورتی را دارند. پنل های رشد گیاه برای کاربرد های مختلف اندازه های متفاوتی دارند.

اگر بخواهید از این محصولات در محیط گلخانه استفاده کنید باید پنل های بزرگ با قدرت بیشتر را تهیه کنید. پنل های نواری نیز می‌تواند در این گونه محیط‌ها نور مورد نیاز گیاهان را به خوبی تامین کند.
 اما برای استفاده از این محصولات در محیط های کوچک مانند آپارتمان و منازل مسکونی بهتر است از مدل های تکی و کم مصرف این لامپ های ال ای دی استفاده شود. کوچک ترین نمونه های پنل ال ای دی رشد گیاه و ابعادی در حد سانتیمتر دارند و در توان ۲۵ وات و یا بیشتر در بازار عرضه می‌شوند.
 مدلهای ۲۵ واتی این لامپ‌ها برای یک عدد گلدان با اندازه متوسط کافی است و می‌تواند نور مورد نیاز گیاه را تا حد زیادی تامین کند.

در برخی از مدل های این پنل ها از دو نوع مختلف لامپ های آفتابی و فول اسپکتروم به صورت ترکیبی استفاده شده است، مصرف کننده این محصولات باید با توجه به نوع گیاه مورد پرورش بهترین نوع لامپ را انتخاب کرده و آن را خریداری نماید.

مزیت نگه داری گیاهان در محیط بسته و در زیر نور مصنوعی نسبت به محیط بیرون این است که از تابش اشعه های مضر و اضافی نور آفتاب جلوگیری می شود. علاوه بر این، در شرایط گلخانه‌ای می‌توان محیط را جهت رشد هرچه بهتر گیاهان مهیا کرد.
اعمال تغییرات در میزان رطوبت و دمای هوا به گونه‌ ای که بتواند نتایج مثبتی در زمینه ی رشد هرچه بهتر گیاهان ارائه کند، در محیط های گلخانه ای انجام می شود.

پنل های ال ای دی در ابعاد و اندازه های مختلف موجود اند. برای ساخت این پنل ها از ال ای دی های کوچک استفاده شده و در دو رنگ متفاوت به بازار عرضه می‌شوند.

نمونه اول که سعی دارد نور خورشید را به طور کامل برای گیاهان بازسازی کند به رنگ آفتابی است. اما نمونه دوم این پنل ها که از نوع فول اسپکتروم هستند رنگ بنفش مایل به صورتی را دارند.

پنل های نواری نیز می‌تواند در محیط‌هایی که نور مورد نیاز گیاهان است را به خوبی تامین کند. اما برای استفاده از این محصولات دربعضی محیط ها بهتر است تکی استفاده کرد.

محیط های کوچک مانند آپارتمان و منازل مسکونی بهتر است از مدل های تکی و کم مصرف این لامپ های ال ای دی استفاده شود. کوچک ترین نمونه های پنل ال ای دی نیز در بازار موجود است.

کوچکترین آن در توان ۲۵ وات و یا بیشتر در بازار عرضه می شود. مثلا مدلهای ۲۵ واتی این لامپ‌ها برای یک عدد گلدان با اندازه متوسط کافی است و نور مورد نیاز گیاه را تا حد زیادی تامین کند.

در برخی از مدل های این پنل ها از دو نوع مختلف لامپ های آفتابی و فول اسپکتروم به صورت ترکیبی استفاده شده است، مصرف کننده این محصولات باید با توجه به نوع گیاه خریداری کند.

چگونگی ساخت پنل ال ای دی رشد گیاه

چگونگی ساخت پنل ال ای دی رشد گیاه شرکت های مختلفی در داخل و خارج از ایران اقدام به تولید این محصولات می کنند. کیفیت پنل ال ای دی به نحوه ی ساخت این محصول و طراحی مهندسی آن وابسته است. لامپ های ال ای دی به کار رفته در این گونه پنل ها به هنگام کار کردن به صورت مداوم حرارت زیادی را تولید می کنند که البته نسبت به لامپ های متال هالید و لامپ‌های رشته‌ای تنگستنی که قبلاً در گلخانه ها استفاده می شد، کمتر است.

به همین دلیل تعبیه سیستم خنک کننده یا هیت سینک توسط بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده این پنل ها انجام می شود. برای این کار از یک صفحه آلومینیومی انتقال دهنده حرارت استفاده می‌شود. این صفحه آلومینیومی با استفاده از چسب سیلیکون مخصوص به پنل ال ای دی می‌چسبد و حرارت تولید شده در پنل به این قسمت انتقال پیدا می‌کند.

در مدل های با کیفیت تر و گران قیمت تر پنل های ال ای دی مخصوص رشد گیاه از تعدادی فن کوچک در قسمت بالایی نوار آلومینیومی جهت خنک تر کردن آلومینیوم و سهولت حرکت چرخه انتقال حرارت در این سیستم استفاده می‌شود.

ساخت پنل ال ای دی رشد گیاهان در منزل نیز ممکن است است و کار چندان دشواری نیست. شما می توانید با تهیه قطعات مختلف مربوط به این سیستم، آن را در کارگاه شخصی خودتان سرهم‌ بندی کرده و استفاده کنید.

اما اگر قصد دارید در محیط های گلخانه ای از این محصولات استفاده کنید و به تعداد زیادی از پنل ها احتیاج دارید، توصیه می‌کنیم از نمونه‌های شرکتی که دارای کیفیت ساخت بسیار بالا تری نسبت به نمونه های دست ساز هستند استفاده نمایید. در صورتی که لامپ ال ای دی در شرایط ایده‌ آل دمایی کار نکند پس از مدتی و با گذر زمان کیفیت و کارایی خود را از دست خواهد داد.

شرکت های مختلفی در داخل و خارج از ایران اقدام به تولید این محصولات می کنند. کیفیت پنل ال ای دی به نحوه ی ساخت این محصول و طراحی مهندسی آن وابسته است.

لامپ های ال ای دی به کار رفته در این گونه پنل ها به هنگام کار کردن به صورت مداوم حرارت زیادی را تولید می کنند که نسبت به لامپ های متال هالید و لامپ‌های رشته‌ای تنگستنی کمتر است.

به همین دلیل تعبیه سیستم خنک کننده یا هیت سینک توسط بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده این پنل ها انجام می شود. برای این کار از یک صفحه آلومینیومی انتقال دهنده حرارت استفاده می‌شود.

این صفحه آلومینیومی با استفاده از چسب سیلیکون مخصوص به پنل ال ای دی می‌چسبد و حرارت تولید شده در پنل به این قسمت انتقال پیدا می‌کند.

ساخت پنل ال ای دی رشد گیاهان در منزل نیز ممکن است است و کار چندان دشواری نیست. شما می توانید با تهیه قطعات مختلف مربوط را در کارگاه شخصی خودتان سرهم‌ و استفاده کنید.

اما اگر قصد دارید در محیط های گلخانه ای از این محصولات استفاده کنید و به تعداد زیادی از پنل ها احتیاج دارید، توصیه ما برای تهیه لامپ باکیفیت خرید از شرکت فروش است.

یکسری از شرکت ها که دارای کیفیت ساخت بسیار بالا تری نسبت به نمونه های دست ساز هستند. اگر که لامپ ال ای دی در شرایط ایده‌ آل دمایی کار نکند با گذر زمان از کارایی می افتد.

کاربرد پنل های ال ای دی رشد گیاه

کاربرد پنل های ال ای دی رشد گیاه شما می توانید برای پرورش گیاهان مختلف از این نوع پنل ها استفاده کنید. با توجه به اینکه روند سبزینه سازی در گیاهان به صورت مستقیم با نور تابیده شده بر روی برگ ها ارتباط دارد، پنل‌های پرورش گیاه می‌تواند در افزایش باردهی گیاهان گلدار و یا گیاهان میوه دار بسیار موثر باشد. شما برای محیط گلخانه در ابعاد متفاوت می توانید نمونه های مختلف این پنل‌ها را تهیه کنید.

پنل های نواری، پنل های هالوژنی و پنل های مادر از جمله معروف ترین و پرکاربرد ترین انواع پنل های ال ای دی مخصوص رشد گیاهان به شمار می‌آیند. کاربرد پنل های نواری برای محیط های کوچک که در آن گلدان ها به صورت ردیفی چیده شده اند، بیشتر به چشم می آید.

در بسیاری از گلخانه های کاشت خیار و گوجه فرنگی از این نوع پنل ها استفاده می شود. همچنین گیاه توت فرنگی نیز که به صورت گلخانه‌ ای کشت می شود در مجاورت نور ساطع شده از پنل ال ای دی نسبت به محیط بیرون عملکرد بهتری در بار دهی داشته و تقریباً دو برابر بیشتر رشد می کند.

از این پنل ها می توان به عنوان منبع نور اصلی برای گیاهان پرورش یافته در محیط های بسته استفاده کرد و نور ساطع شده از آنها برای گیاهان آنقدر مناسب است که دیگر احتیاجی به نور مستقیم خورشید نخواهند داشت.

برای پرورش گیاهان مختلف از این نوع پنل ها استفاده کنید وبا توجه به اینکه در روند سبزینه سازی گیاهان به صورت مستقیم با نور بر روی برگ ها ارتباط دارد این لامپ هارا پیشنهاد می دهیم.

پنل‌های پرورش گیاه می‌تواند در افزایش باردهی گیاهان گلدار و یا گیاهان میوه دار بسیار موثر باشد. شما برای محیط گلخانه در ابعاد متفاوت نمونه های مختلف این پنل‌ها را تهیه کنید.

پنل های نواری، پنل های هالوژنی و پنل های مادر از جمله معروف ترین و پرکاربرد ترین انواع پنل های ال ای دی مخصوص رشد گیاهان به شمار می‌آیند.

کاربرد پنل های نواری برای محیط های کوچک که در آن گلدان ها به صورت ردیفی چیده شده اند، به کار می آید.در گلخانه های کاشت خیار و گوجه فرنگی از این نوع پنل ها استفاده می شود.

همچنین گیاه توت فرنگی نیز که به صورت گلخانه‌ ای کشت می شود در مجاورت نور ساطع شده از پنل ال ای دی نسبت به محیط بیرون عمل کرد بهتری در بار دهی و تقریباً دو برابر بیشتر رشد می کند.

به عنوان منبع نور اصلی برای گیاهان در محیط های بسته و نور ساطع شده از آنها برای گیاهان آنقدر مناسب است که دیگر احتیاجی به نور مستقیم خورشید نخواهند داشت.

پخش کننده بهترین پنل ال ای دی رشد گیاه

پخش کننده بهترین پنل ال ای دی رشد گیاه امکان خرید این محصولات به صورت عمده و خرده برای خریداران در بازار داخل کشور فراهم شده است. خریدار این محصول می‌تواند آن را به صورت فیزیکی تهیه کند، یا اینکه از طریق سایت پخش کننده پنل ال ای دی مخصوص رشد گیاهان، اقدام به ثبت سفارش نماید.

اگر خریدار این نوع از محصولات هستید و تجربه کافی در زمینه خرید آن ها را ندارید بهتر است با افرادی که در زمینه خرید و فروش این محصولات در سال های اخیر فعالیت بیشتری داشته اند مشورت کرده و از تجربیات آنان بهره مند شوید تا بتوانید بهترین نمونه‌ های پنل ال ای دی رشد گیاه را با بهترین قیمت تهیه کنید.

امکان خرید این محصولات به صورت عمده و خرده برای خریداران در بازار داخل کشور فراهم شده است. خریدار این محصول می‌تواند آن را به صورت فیزیکی و مجازی تهیه کنند.

یا اینکه از طریق سایت هایی که توسط نماینده درست شده یا سایت های فروش به جهت فروش پنل ال ای دی مخصوص رشد گیاهان، اقدام به ثبت سفارش نماید.

برای خرید پنل ال ای دی رشد گیاه هانتان با مشورت از افرادی که در زمینه خرید و فروش این محصولات در سال های اخیر فعالیت بیشتری داشته اند بهترین ایده است.

موارد استفاده از پنل ال ای دی رشد گیاه

موارد استفاده از پنل ال ای دی رشد گیاه مزیت نگه داری گیاهان در محیط بسته و در زیر نور مصنوعی نسبت به محیط بیرون این است که از تابش اشعه های مضر و اضافی نور آفتاب جلوگیری می شود.

علاوه بر این، در شرایط گلخانه‌ای می‌توان محیط را جهت رشد هرچه بهتر گیاهان مهیا کرد. اعمال تغییرات در میزان رطوبت و دمای هوا در زمینه ی رشد محیط های گلخانه ای انجام می شود.

خرید پنل ال ای دی رشد گیاه با قیمت ارزان

خرید پنل ال ای دی رشد گیاه با قیمت ارزان پنل ال ای دی ارزان قطعا می توانید از نمایندگی اصلی شرکت های تولید تهیه کنید، نمایندگان بازار فروش جهت خرید آسان مشتریان عزیز فروش را مجازی و حضوری شکل داده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.