پخش عمده پنل 4 وات مهتابی ال ای دی

پنل 4 وات مهتابی ال ای دی یکی از مرغوبترین نوع ال ای دی ها در بازار می باشد. این ال ای دی ها، از جمله نسل های جدید چراغ های روشنایی می باشد که در توان های متنوع و مختلف تولید می گردد. پنل های ال ای دی قابلیت نصب روکار و تو کار را دارند که سبب ایجاد زیبایی و جلوه بی نظیری شده است. داشتن چنین ویژگی هایی سبب شده است که امروزه بازار خرید و فروش آن بسیار پر رونق باشد و از این رو، طرفداران بسیار زیادی دارد. امروزه این محصول به صورت مختلف به فروش می رسد که از جمله مهمترین و اصلی ترین شیوه آن پخش عمده پنل 4 وات مهتابی ال ای دی است. 

یکی از مرغوبترین ال ای دی های موجود در بازار پنل 4 وات مهتابی می باشد که جز نسل های جدید سیستم های روشنایی به شمار می آید. این محصول در توان های گوناگونی است که هر یک قابلیت نصب و اجرا به صورت توکار و روکار را دارند و استفاده از آن یک جلوه و دیزاینی زیبا و روشنی را در محیط موردنظر ایجاد می کنند. همچنین ویژگی های ممتاز و بی نظیر این پنل باعث شده که مورد خرید و توجه افراد بسیاری واقع شود و از این رو پخش و فروش عمده پنل 4 وات مهتابی به روش های مختلفی صورت می گیرد.

پخش عمده پنل 4 وات مهتابی ال ای دی

پنل 4 وات مهتابی ال ای دی چیست؟

پنل 4 وات مهتابی ال ای دی چیست؟ به صورت کلی باید گفت که امروزه انواع لامپ های ال ای دی موجود در بازار به سه دسته لامپ های خازنی، لامپ با درایو خطی و همچنین لامپ هایی بر مبنای ای سی تقسیم بندی می شوند. همه این لامپ ها بسیار باکیفیت می باشند که از جمله تازه ترین و جدیدترین نسل های چراغ روشنایی می توان گفت که چراغ های ال ای دی 4 وات مهتابی می باشند.

این چراغ ها دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشند که از جمله آنها باید به مصرف کم انرژی، طول عمر بسیار بالا و طولانی و همچنین داشتن نور یکنواخت اشاره کرد. استفاده از این ال ای دی ها بهترین و مناسب ترین راه برای افزایش بهره وری سیستم های روشنایی می باشد. 

این پنل ها امروزه یکی از پر استفاده ترین و پرکاربردترین محصولات نورپردازی و روشنایی می باشند که در محیط های داخلی و خارجی منازل استفاده می شوند. امروزه تولید آنها در اندازه ها، شکل های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند. 

این پنل ها دارای یک تراشه بیشتر نسبت به سایر لامپ های ال ای دی می باشند و از این رو، نور بیشتری نسبت به آنها دارند. قیمت این پنل ها بر اساس اندازه، کیفیت، جنس و نور ساطع شدن از آن می تواند متغیر باشد.  

این لامپ ها امروزه یکی از بهترین و مناسب ترین جایگزین های لامپ های فلورسنت می باشند. از این رو، می توان آنها را به راحتی به جای لامپ های فلورسنت نصب کرد. با این حال، توصیه می شود در زمان خرید انواع این لامپ ها به دستورالعمل های درج شه بر روی بسته بندی آن توجه و دقت کنید. 

امروزه در کشور لامپ های ال ای دی متنوعی تولید و سپس در بازار عرضه می گردد که این محصولات به سه نوع خازنی، خطی ، آی سی تقسیم بندی می شود که هر یک دارای کیفیت عالی و کارایی فوق العاده ای است که در این میان، پنل 4 وات مهتابی از نمونه های مدرنی از نسل جدید محصولات روشنایی به شمار می آید.

این پنل درجه یک و کارآمد در نمای داخلی و خارجی انواع ساختمان های مختلف استفاده می شود و در انواع و اقسام مختلفی در بازار توزیع و به فروش رسانده می گردد. دلیل ایجاد نور فراوان و زیبایی خاص این محصولات وجود یک تراشه بیشتر در آنان می باشد که همواره عوامل متعددی چون میزان نوردهی این محصولات، کیفیت ، ابعاد و اندازه و نوع جنس آنان بر روی تعیین قیمت پنل نقش بسزایی را دارد.

همچنین این لامپ های یک گزینه ایده آل و جایگزینی مناسب برای لامپ های فلورسنت می باشد که بهتر است در زمان خرید به اطلاعات درج شده بر روی بسته بندی آن نیز به خوبی دقت نمایید.

آشنایی با وات های پنل ال ای دی مهتابی

آشنایی با وات های پنل ال ای دی مهتابی انواع پنل های ال ای دی مهتابی دارای دو نوع اصلی و مدل متفاوت می باشند که از جمله آن می توان به توکار و یا روکار بودن آن اشاره نمود. هر کدام از این مدل ها و نوع های پنل ال ای دی مهتابی دارای وات های مختلفی می باشند. از جمله وات های آن می توان به 25 وات، 60 وات، 50 وات، 48 وات، 55 وات و غیره اشاره نمود. داشتن وات های مختلف این ال ای دی ها، سبب شده است که بتوان از آن برای محیط ها و محل های مختلف استفاده کرد.

انواع وات های مختلف پنل ال ای دی مهتابی ویژگی ها و قابلیت های زیادی دارند که از جمله آن می توان به بهره وری انرژی بسیار بالا، طراحی منحصر به فرد پنل و صفحه پخش نور، داشتن مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه و غیره، ایمنی زیاد و نور نرم بدون خیرگی اشاره کرد. همه این ویژگی ها و خصوصیات سبب شده است که امروزه از انواع این مهتابی ها در سینماها، لابی های هتل ها، مجتمع ها، صنایع خرده فروش، شرکت ها و غیره استفاده شود.

از دیگر خصوصیات و ویژگی هایی که اکثر این پنل های مهتابی دارند می توان به مقاومت بالا در برابر شوک های مکانیکی، نداشتن جیوه و همچنین مقاوم بودن در برابر نوسانات و روشن خاموش شدن زیاد آن اشاره کرد.

پنل های ال ای دی تولید شده هر یک علی رقم مدل های متنوع و زبیا دارای وات های مختلفی چون : 25 وات، 60 وات ، 48 وات و… می باشد که با توجه به مشخصات آن، این پنل را در مکان های مختلف نصب می کنند. وات های مختلف در این نوع محصولات دارای ویژگی های بسیاری است که موجب شده کاربردهای فراوانی را در انواع هتل، شرکت ، سینما و… داشته باشد که از جمله چند مورد از این ویژگی ها و قابلیت ها شامل بهره روی بالای انرژی و کاهش مصرف آن، پخش نور به صورت یکسان در محیط، دوام و مقاومت بالا در برابر هر نوع نوسانات مختلف، شوک های الکتریکی و ایمنی بیشتر نیز می باشد.

روش های نصب پنل 4 وات مهتابی ال ای دی

روش های نصب پنل 4 وات مهتابی ال ای دی برای نصب پنل 4 وات مهتابی ال ای دی روش ها و راه های مختلفی وجود دارد. ولی با این حال، باید توجه داشت که شیوه و روش مناسب و صحیح نصب آنها بستگی به محلی که قرار است استفاده شود دارد. وقت هایی که اتصالات قدیمی جمع آوری می شوند می توان این پنل ها را در کسری از ثانیه نصب نمود.

برای نصب آن ها باید توجه کرد که می توان آنها را به صورت روکار و یا توکار نصب کرد. در این چراغ ها، یک پلاگین و سوکت در نظر گرفته شده است که می تواند به راحتی در یک درایور ال ای دی نصب گردد. اما باید به میزان کافی عمق و فضا در این نصب ها دقت و توجه داشت. 

ولی اگر سقف باریک باشد، در این صورت می توان آنها را به صورت روکار نصب نمود. از دیگر نکاتی که در زمان نصب این لامپ ها باید به آن دقت و توجه داشته باشید، این است که این لامپ ها را بهتر است به سمت بالا نصب کنید. نصب آن طوری باشد که ابتدا نور به سقف بتابد و سپس به  سمت پایین باز تابیده شود. این شیوه و روش نصب سبب می شود که بالای لامپ سبب انتقال حرارت شده و  طول عمر آن را افزایش دهد. 

نصب و اجرای پنل 4 وات به روش های گوناگونی صورت می گرد که باید بهترین روش را برای نصب آن انتخاب نمود و در زمان هایی که هیچ نوع اتصالاتی موجود نیست انجام این عملیات ساده تر ایت و با توجه به نوع توکار و یا روکار بودن این پنل ها، نصب آن صورت می گیرد.

در این چراغ ها یک سوکت و پلاگینی وجود دارد که بایستی درون درایور مربوطه در عمق صحیحی نیز نصب شود و در صورت باریک بودن سقف بهتر است این محصول به صورت روکار نصب گردد. نصب این پنل ها بایستی به گونه ای باشد تا نور پس از برخورد با سقف به صورت بازتاب شده و محیط را روشن کند و این امر موجب افزایش ماندگاری و دوام آن می گردد.

پخش عمده پنل ال ای دی 4 وات مهتابی

پخش عمده پنل ال ای دی 4 وات مهتابی برای خرید و فروش پنل ال ای دی 4 وات مهتابی راه های زیادی وجود دارد که از جمله آن می توان به خرید و فروش عمده و کلی آن اشاره نمود. 

برای خرید فروش کلی و عمده می توان به مرکز پخش عمده پنل ال ای دی 4 وات مهتابی مراجعه کرد. در این مرکز انواع پنل های ال ای دی مهتابی با ارزان ترین و بهترین قیمت به فروش می رسند. خریداران و مشتریان می توانند با مراجعه به این مرکز انواع این مهتابی ها را با ارزان ترین و بهترین کیفیت خریداری کنند.

خرید به صورت عمده و کلی از این مرکز مزیت های زیادی به همراه دارد که از جمله آن می توان به خرید ارزان تر اشاره کرد. چرا که در این روش خرید همه واسطه ها و سودجوها از روند توزیع و پخش مهتابی حذف می شود و به همین دلیل انواع این مهتابی ها با ارزانترین قیمت به دست مصرف کننده می رسد. به همین دلیل می توان بازار آن را تضمین کرد و به رونق بیشتر بازار پنل ال ای دی مهتابی کمک کرد. 

خرید و فروش پنل ال ای دی مهتابی به راه های مختلفی در حال انجام می شود که مهم ترین آن فروش عمده و کلی این محصول می باشد که توسط مرکز پخش آن صورت پذیر است و خریداران با مراجعه به این مراکز ها می توانند بهترین ال ای دی را با قیمتی ارزان و مناسبی خریداری نمایند. همچنین خرید به این نحو به دلیل حذف واسطه ها و سودجویان باعث شده در میزان کاهش قیمت این محصولات موثر باشد و انواع این ال ای دی با قیمتی بسیار ارزانی در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته و موجب رونق بیشتر بازار این پنل گشته است.

خصوصیات پنل های ال ای دی مهتابی

خصوصیات پنل های ال ای دی مهتابی از جمله خصوصیات پنل های ال ای دی مهتابی عبارت است از:

  1. این پنل ها از بهترین متریال و مواد اولیه و تحت استانداردهای کیفی معتبری تولید شده که دوام و ماندگاری بالایی را در مدت زمان طولانی دارد.
  2. این محصولات در انواع و طراحی های شیک و متنوع و طیف رنگی های گستره و متنوع و زیبایی است.
  3. این پنل ها نور را به صورت یکسان در تمامی نقاط ساطع نموده و از خیرگی نور نیز جلوگیری می کند.
  4. دارای سازگاری بالایی با انواع مکان ها و شرایط جوی را دارد و از ایجاد هر نوع نورهای مضر و اشعه های خطرناک برای سلامتی افراد جلوگیری می کند.
  5. در میزان کاهش مصرف انرژی نقش بسزایی را دارد.

بورس فروش پنل ال ای دی مهتابی

بورس فروش پنل ال ای دی مهتابی امروزه با توجه به استقبال فراوان افراد مختلف در تمامی نقاط از انواع پنل های ال ای دی مهتابی موجب شده که در میزان فروش و عرضه این محصولات اثرات مثبتی را داشته باشد و همواره باعث شده که فروش و معامله این پنل ها به افراد مختلف در هر نقطه از کشور توسط فروشندگان آن به خوبی صورت پذیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما