پخش عمده پنل ال ای دی نور پردازی

امروزه تهیه ی وسیله ی روشنایی با کیفیت و کم مصرف، دغدغه ی بسیاری از مردم است. چراغ های مهتابی، لامپ های تنگستن و پرمصرف به علت مصرف زیاد برق و تولید گرمای زیاد کم کم جای خود را به وسایل روشنایی جدیدی مانند لامپ کم مصرف و پنل ال ای دی نور پردازی می دهند، وسایلی که امروزه جای خود را تکنولوژی جدید پیدا کرده اند.

پخش عمده پنل ال ای دی نور پردازی به صورت عمده و تک می باشد، که شما با توجه به نیازتان می توانید هر تعداد که بخواهید پنل ال ای دی برای خود تهیه کنید. این پنل ها بسیار بادوام و‌ مقاوم می باشند. همچنین حرارت را در خود نگه نمی دارند،و حرارت را در محیط پخش می کنند، این باعث می شود تا از هر خطر احتمالی جلوگیری شود. ما بهترین و باکیفیت ترین پنل ها را که از بهترین مواد اولیه تهیه شده اند را در اختیار شما قرار می دهیم ، تا بتوانید با خیالی اسود از ما بهترین ها را تهیه کنید.

پخش عمده پنل ال ای دی نور پردازی

پنل ال ای دی نور پردازی چه مشخصه هایی دارد؟

پنل ال ای دی نور پردازی چه مشخصه هایی دارد؟ پنل ال ای دی نور پردازی نوعی از لامپ های روشنایی است که برای جایگزینی چراغ های سقفی معمولی فلورسنت طراحی شده است. این پنل یکی از بهترین گزینه های روشنایی برای طراحی داخلی هستند. فناوری LED اکنون مدتی است که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد، اما چراغ های پنلی که از این فناوری استفاده می کنند، نسبتاً در بازار جدید هستند و به دلیل ظاهر جالب، ویژگی های نوآورانه و طراحی، در حال بدست گرفتن بازار هستند. از ویژگی های پنل های ال ای دی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طرح: چراغ های پنل ال ای دی به گونه ای ساخته می شوند که بهتر نور را فراهم کنند و این نوع نورپردازی باعث می شود از جدیدترین فناوری های LED استفاده شود. چراغ های پنل LED معمولا دارای یک قاب آلومینیومی سبک هستند که دارای سه لایه است. این قاب یکی از مهمترین قسمت های چراغ روشنایی پنل است زیرا به منظور جلوگیری از نشت نور طراحی شده است.
 • کیفیت نور: صفحه ی LED از نوعی ماده است که برای ارائه روشنایی روشن و یکدست در هنگام اتصال به منبع تغذیه طراحی شده است. صفحه راهنما و دیفیوزر با هم کار می کنند تا نورپردازی با توزیع یکنواخت و گسترده تولید کند. فناوری به کار رفته در نورپردازی، اتصال فوری لامپ به منبع را امکان پذیر می کند. نویز نوری، سوسوی لامپ یا مداخله امواج RF در هنگام روشن بودن پنل به هیچ وجه اتفاق نمی افتد.
 • مواد و رنگ: آلومینیوم بهترین ماده برای ساخت قاب است و از آن برای پوشش پشت لامپ نیز استفاده می شود. خود LED معمولاً از آلومینیوم ، آرسنید و گالیم ساخته می شود. برای ایجاد الکترون های آزاد و تقویت هدایت مواد نیمه هادی، ناخالصی هایی به مواد تشکیل دهنده اضافه می شوند. همچنین رنگ نور به وسیله ی این ناخالصی ها مشخص می شود. به همین دلیل می توان رنگ مورد نظر را بدون استفاده از فیلتر به دست آورد. پنل های LED می توانند نور سفید نیز تولید کنند.
 • بهره وری انرژی: نورپردازی ال ای دی نسبت به سایر وسایل روشنایی مانند لامپ های رشته ای و حتی لامپ های کم مصرف، از انرژی قابل توجه کمتری استفاده می کند. میزان مصرف یک لامپ LED حدود 6 وات تخمین زده می شود که می تواند کیفیت روشنایی را شبیه به لامپ های کم مصرف کند در حالی که لامپ های کم مصرف حداقل دو برابر میزان انرژی لامپ های ال ای دی، انرژی مصرف می کنند.
 • طول عمر: این نوع ال ای دی به دلیل طول عمر زیاد، بسیار مشهور است. پنل ال ای دی می تواند به طور متوسط تا 60 هزار ساعت، بسیار بیشتر از طول عمر تخمین زده شده برای لامپ رشته ای 60 واتی که فقط 1500 ساعت می باشد و طول عمر CFL ها ، که بین 6 تا 15 هزار ساعت است، عمر مفید داشته باشد. با فرض هشت ساعت استفاده در روز، انتظار می رود یک پنل ال ای دی حدود 17 سال دوام آورد.
  همچنین احتمال سوختن پنل ال ای دی بسیار پایین است. در حقیقت، طول عمر آنها با اندازه گیری تعداد واقعی ساعات کار چراغ ها محاسبه نمی شود بلکه با اندازه گیری تعداد ساعاتی که آنها همچنان در محدوده لومینسانس به درستی عمل می کنند، محاسبه می شود. هنگامی که امتیاز لومینسانس 30 درصد کاهش یابد، به این معنی است که زمان تعویض لامپ ها فرا رسیده است.

پنل های ال ای دی بسیار کم مصرف می باشند، انرژی برقی کمتری نسبت به باقی پنل ها مصرف می کنند، و می توان گفت این بهترین مزیت ان ها می باشد، همچنین این پنل ها بسیار با دوام و دارای مقاومت بالایی می باشند، که برای مدتی طولانی نیاز به تعویض نخواهند داشت. و همچنین این پنل نور پردازی بسیار بالایی دارند، و معمولا در همه فروشگاه های مرتبط با ان ها یافت می شوند.

پنل ال ای دی نور پردازی برای چه مصارفی استفاده می شود؟

پنل ال ای دی نور پردازی برای چه مصارفی استفاده می شود؟

 • رستوران ها: آیا تاکنون فکر کرده اید که چگونه میزهای اتاق برخی رستوران ها و کافه ها روشن می شوند؟ این کار با کمک پنل های ال ای دی انجام می شود. اغلب از نورپردازی ال ای دی برای راحتی دید استفاده می شود زیرا برخی از وسایل نقلیه دارای روشنایی کم هستند اما میزهای سنگی با اهداف زیبایی دکوراسیون روشن می شوند. در شیرینی پزی یا فروشگاه های مواد غذایی، پانل های LED را در داخل ویترین ها پیدا خواهید کرد.
 • نور پس زمینه: در عکاسی، نور پس زمینه روشی است که عکاس برای گرفتن عکس های منحصر به فرد از سوژه ها استفاده می کند. این روش همچنین در فیلم ها و ویدیو ها استفاده می شود. برای این کار از پنل های نوری ال ای دی در شکل ها و اندازه های مختلف استفاده می شود. از آنجا که پنل ها به راحتی قابل تنظیم هستند، گزینه ی مناسبی برای دستیابی به شکل خاصی از نورپردازی در پس زمینه هستند.
 • گرافیک با نور پس زمینه: گرافیک های دارای نور پس زمینه قابل افزودن به هر نوع طراحی تجاری مانند رستوران ها، فروشگاه های خوار و بار فروشی، بوتیک ها و حتی دفاتر هستند. گرافیک ها با نور پس زمینه ال ای دی روشن شده اند. این یک انتخاب خوب است زیرا گرافیک ها باید برای مدت طولانی روشن باشند و می توان با افزودن ال ای دی به گرافیک ، در مصرف انرژی صرفه جویی کرد.
 • نمایشگاه ها: برای روشنایی نمایشگرها در یک نمایشگاه تجاری، برند ها از پانل های نوری LED در غرفه های خود استفاده می کنند. بسته به اینکه چه مقدار و چه زاویه ای از نورپردازی را لازم دارند، از اشکال و اندازه های مختلف ال ای دی استفاده می کنند.
 • طبقات روشن: کفپوشهای درخشان در بسیاری از اماکن، از رستورانها گرفته تا سالن عروسی ترند شده است. در گذشته، فقط پیست های رقص از چنین نورپردازی استفاده می کردند تا جلوه ای شگفت انگیز به صحنه بدهند. اما اکنون بیشتر کفپوش ها به این روش نورپردازی می شوند. این کفپوش ها با پنل های ال ای دی روشن می شوند.

استفاده از پنل ال ای دی مزایای بسیار زیادی دارد. پنل ال ای دی بسیار بصرفه و ارزان می باشد، همه می توانند این ال ای دی های زیبا و با کیفیت را تهیه کنند، زیرا بسیار ارزان می باشند. این پنل ها مصرف برق کمی دارند، می توان با استفاده از این پنل ها مصرف برق خانه و یا هر جای مد نظر خود افراد را به حداقل ممکن رساند، زیرا روشنایی بخش ضروری یک مکان می باشد.معمولا بیشتر اوقات منبع روشنایی روشن می باشد، چه شب باشد چه روز.

همچنین در این روز های پر استرس که با کمبود برق رو برو هستیم این پنل ها پیشنهاد ویژه ای می باشند. این پنل ها دارای نور دهی بالا و در عین حال بسیار ملایم هستند، که چشم ها را اذیت نمی کنند. بنابراین این پنل ها برای محیط های چون مدرسه ، بیمارستان ، اتاق های مطالعه و کلاس های درس بسیار مناسب می باشند، نور ملایم با قابلیت نور دهی بالا یکی از مزیت های فوق العاده پنل های ال ای دی می باشد.

سازندگان پنل ال ای دی نور پردازی در ایران

سازندگان پنل ال ای دی نور پردازی در ایران در ایران نیز شرکت های بسیاری وجود دارند که به تولید پنل های ال ای دی با کیفیت می پردازند. از سازندگان پنل ال ای دی می توان به شرکت صنایع الکترونیک افراتاب، شرکت تولیدی بازرگانی آماردسو ، شرکت کیانور و … اشاره کرد که در تهیه ی پنل های ال ای دی می توانند با برند های خارجی رقابت کنند. این شرکت های در انواع مختلف به تولید پنل ال ای دی نورپردازی می پردازند.

سازندگان پنل در ایران، بهترین و باکیفیت ترین پنل های ال ای دی را می سازند، ان ها همواره در ساخت این پنل ها از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده می کنند، و بعد از ساخت پنل ها ان ها را با دقت تمام امتحان می کنند، و تحویل بازار می دهند.

پخش عمده پنل ال ای دی نورپردازی

پخش عمده پنل ال ای دی نورپردازی پنل های ال ای دی به دلیل طول عمر زیاد و ویژگی هایی که برای آن نام برده شد، یکی از پرطرفدار ترین وسایل روشنایی بین طراحان معماری و مهندسان است.شرکت های بسیاری نیز در این زمینه به پخش عمده پنل می پردازند که ما نیز این امکان را برای مشتریان فراهم کرده ایم. می توانید با خیالی راحت و با اطمینان از کیفیت کالای مورد نظر، سفارشات خود را به راحتی ثبت کنید.

پخش عمده پنل ال ای دی فرصت شغلی جدیدی ایجاد کرده است تا شما بتوانید از این طریق با خرید این پنل ها به صورت عمده با قیمتی ارزان ان ها را در بازار بفروش بیشتر برسانید و از این طریق به درامد های بالایی برسید، پیشنهاد ما به شما خرید این پنل های با کیفیت می باشد زیرا دارای دوام و مقاومت بالایی می باشند، و همچنین بسیار زیبا و انرژی کمتری مصرف می کنند. قیمت عمده پنل ال ای دی بسیار به صرفه و ارزان می باشد.

خصوصیات پنل ال ای دی نورپردازی

خصوصیات پنل ال ای دی نورپردازی پنل های ال ای دی در طرح ها و رنگ های مختلفی موجود می باشند، که این بسیار عالی می باشد زیرا هر فرد می تواند بنا به سلیقه خود ان ها را انتخاب کند، همچنین این پنل ها بسیار با دوام هستند برای مدت زمان طولانی می مانند و خراب نمی شوند، و نیاز به تعوض زیاد ندارند، همچنین این پنل ها به راحتی قابل نصب می باشند، و شکل ظاهری زیبا و منحصر بفردی به محیط اصراف خود می بخشند. مزایای پنل ال ای دی بسیار زیاد می باشد، که ما چند نمونه را در این مطلب ذکر کرده ایم تا شما بتوانید به راحتی و با خیالی اسوده بهترین ها را برای خانه و یا هر جای دیگری تهیه کنید، و نهایت استفاده را از ان ها ببرید.

قیمت عمده پنل ال ای دی نورپردازی در بازار تهران

قیمت عمده پنل ال ای دی نورپردازی در بازار تهران قیمت پنل ال ای دی نورپردازی در بازار تهران بسیار ارزان و به صرفه می باشد، علاوه بر کیفیت بالایی این پنل ها و ساخته شدن ان ها از مواد اولیه ی بسیار ارزان از قیمت پایینی برخوردار می باشند، معمولا پنل های ال ای دی محبوبیت بسیاری دارند و اگر دقت کنید هر خانه ای و یا مکان عمومی از این پنل های ال ای دی کم مصرف استفاده می کنند. زیرا از نظر اقتصادی بسیار به صرفه می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.