واردکننده اسیلوسکوپ رومیزی ارزان قیمت

اسیلوسکوپ رومیزی ارزان قیمت، در بازار توسط فروشندگان و واردکنندگان آن به فروش می رسد. برای خرید عمده این نوع دستگاه با فرکانس های مختلف، می توانید با سایت های فعال در این زمینه ارتباط داشته باشید.

اسیلوسکوپ رومیزی در انواع دیجیتال و آنالوگ در بازار وجود دارد. این ابزار اندازه گیری امروزه به عنوان یک ابزار بسیار کاربردی و مهم در علوم مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.برای دسترسی به واردکننده اصلی اسیلوسکوپ رومیزی، که با قیمت های بسیار مناسبی محصولات خود را عرضه می کند، با این سایت تماس بگیرید.

اسیلوسکوپ چیست؟

اسیلوسکوپ نوعی ابزار آزمایشگاهی الکترونیک است که برای مشاهده تغییرات سیگنال در زمان، از آن استفاده می شود. به بیان دیگر اسیلوسکوپ نوعی وسیله اندازه گیری می باشد.اطلاعات روی اسیلوسکوپ به شکل موج نمایش داده می شود. به طور کلی اطلاعات زیر را می توان با اسیلوسکوپ به دست آورد.

 1. دامنه
 2. طول موج
 3. فرکانس
 4. زمان بالا رفتن موج
 5. زمان پایین آمدن موج
 6. میزان امواج

اسیلوسکوپ رومیزی

کاربرد های اسیلوسکوپ

اسیلوسکوپ ها معمولا در مراکز زیر بسیار استفاده می شوند.

 • مراکز علمی
 • مراکز پزشکی
 • مراکز مهندسی
 • مراکز صنایع ارتباطی
 • مراکز نظامی

اسیلوسکوپ ها امروزه کاربرد های فراوانی در علم الکترونیک دارند. یعنی ابزاری است که برای اندازه گیری مدار های الکترونیکی با فرکانس بالا، استفاده می شود.

از جمله مهم ترین پارامتر های اسیلوسکوپ ها، که باید حین خرید به آن ها توجه کنید، به شرح زیر است.

 1. فرکانس کاری اسکوپ
 2. سرعت نمونه برداری آن

اسیلوسکوپ ها از چند مگاهرتز تا گیگا هرتز در بازار وجود دارند، که نوع فرکانس های بالاتر برای کاربرد های حرفه ای تر استفاده می گردد.

اسیلوسکوپ رومیزی

قیمت اسیلوسکوپ رومیزی

اسیلوسکوپ های رومیزی در بازار در انواع مختلف وجود دارند. که شما باید بسته به نوع استفاده ی خود، اسیلوسکوپ مورد نظر خود را خرید کنید. قیمت انواع اسیلوسکوپ ها نیز به فرکانس آن ها بستگی دارد. به طوری که هرچقدر فرکانس یک اسیلوسکوپ بالا باشد، قیمت آن نیز بالا خواهد بود.

اسیلوسکوپ رومیزی ارزان قیمت

اسیلوسکوپ های رومیزی در فرکانس های زیر در بازار به فروش می رسند. اسیلوسکوپ ها همچنین علاوه بر فرکانس های مشخص برای هر دستگاه، دارای مشخصات فنی دقیق تری نیز هستند، که می توانید حین خرید، کاتالوگ مربوط به تمامی محصولات را از سایت دانلود کنید.

شما خریداران محترم این نوع وسیله یا ابزار، می توانید با سایت ارتباط بگیرید، و اسیلوسکوپ با قیمت ارزان را خریداری کنید.

 • اسیلوسکوپ رومیزی 350 مگ
 • اسیلوسکوپ رومیزی 300 مگ
 • اسیلوسکوپ رومیزی 500 مگ
 • اسیلوسکوپ رومیزی 200 مگ
 • اسیلوسکوپ رومیزی 100 مگ

واردکننده اسیلوسکوپ ارزان قیمت

واردکنندگان دستگاه های اسیلوسکوپ ها امروزه در سطح اینترنت سایت های خود را راه اندازی کرده اند. شما می توانید برای خرید عمده و جزئی هر کدام از دستگاه های اسیلوسکوپ مورد نیاز خود، به سایت آن مراجعه کنید، و خرید خود را به راحتی انجام دهید.

اسیلوسکوپ رومیزی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.