واردات اسیلوسکوپ فلوک باکیفیت

اسیلوسکوپ فلوک یکی از برندهای و مارک های معروف جهان است، این شرکت مسئول ساخت بهترین و باکیفیت ترین اسیلوسکوپ ها می باشد، این محصول به دلیل کیفیت بالا به کشور ایران وارد می شود

اسیلوسکوپ ها مسئول نشان دادن امواج موجود و چگونگی شکل فرکانس دهی محصولات الکتریکی می باشند.

اسیلوسکوپ ها با برق شهری کار کرده و با قطع جریان برق قادر به کار کردن نیستند. یکی از باکیفیت ترین اسیلوسکوپ های موجود در بازار تجاری، اسیلوسکوپ فلوک می باشد.

خرید و فروش اسیلوسکوپ در ایران

اسیلوسکوپ فلوک

اسیلوسکوپ ها چگونگی امواج دهی، سیگنال های موجود در دستگاه های الکتریکی، دوره تناوب دستگاها و هر گونه تغییرات به وجود آمده در دستگاه های الکتریکی را نشان می دهند.

اسیلوسکوپ ها در کنار اینکه در منازل استفاده های بسیاری دارند در زمینه های مختلف صنعتی نیز کاربرد دارند، برای مثال در کارخانه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند و امواج های موجود در ماشین های کارخانه را نمایش می دهند.

نوع رایج اسیلوسکوپ های موجود در بازار اسیلوسکوپ های دیجیتال می باشند. و یکی از برندهای معروف اسیلوسکوپ ها در بازار تجاری ایران اسیلوسکوپ های فلوک می باشند.

تجارت اسیلوسکوپ فلوک

از قابلیت های اسیلوسکوپ های فلوک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مشاهده ولتاژ
  • اندازه گیری ولتاژ
  • نشان دهنده فرکانس
  • نشان دهنده زمان تناوب
  • نشان دهنده اختلافات فاز
  • نمایش مشخصه های ولت
  • نشان دهنده مشخصه های آمپر

اسیلوسکوپ های فلوک دارای پهنای باندی به اندازه 60 مگاهرتز می باشند، و دو کاناله بوده و اندازه دامنه گیری آن ها بالاست.

اسیلوسکوپ های فلوک ساخته کشور آمریکا می باشند.

این محصولات با لوازم جانبی در بازار به فروش می رسند، از مهم ترین لوازم های جانبی که با این محصول به فروش می رسد می توان به شارژر و باتری و آداپتور برق اشاره کرد.

در سی دی رام این محصول یک دفترچه راهنما نیز وجود دارد، و این دفترچه به چندین زبان نوشته شده است که ما را با استفاده صحیح از این محصول راهنمایی می کند.

یکی از اسیلوسکوپ های پیشرفته فلوک، اسیلوسکوپ های دستی می باشند.

واردات اسیلوسکوپ فلوک

اسیلوسکوپ فلوک

اسیلوسکوپ فلوک دارای سیستمی قوی بوده، و در کارخانه فلوک با بهترین تجهیزات مدرن روز دنیا و دانش عمیق طراحان، طراحی و ساخته می شود.

یکی از باکیفیت ترین اسیلوسکوپ های موجود در ایران همین اسیلوسکوپ های فلوک می باشد که سالانه به صورت انبوه وارد کشور شده و در خدمت مشتریان قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.