واردات اسیلوسکوپ تکترونیکس باکیفیت

واردات اسیلوسکوپ تکترونیکس باکیفیت از سوی کشور آمریکا بوده و این شرکت سالهاست که اقدام به تولید دستگاه های چون اسیلوسکوپ کرده و در این صنعت شناخته شده است.

تولید اسیلوسکوپ تکترونیکس

اسیلوسکوپ تکترونیکس، ساخت ایالات متخده است که اسیلوسکوپ های این کشور را با این برند می شناسند.

بیشتر بدانید

موسس و بنیان گذار اسیلوسکوپ تکترونیکس موسسه ( خیریه ) به نام ” ام جی مرداک ” بود.

اسیلوسکوپ تکترونیکس

تاریخچه ساخت اسیلوسکوپ تکترونیکس

اوج شکوفایی صنعت برق بعد از پایان یافتن جنگ جهانی دوم شروع شد. برند تکترونیکس توسط چهار شریک با سرمایه های اولیه تشکیل شد. پس از تاسیس شرکت تکترونیکس اولین اسیلوسکوپ تکترونیکس در سال 1946 ساخته شد.

بیشتر بدانید

نخستین اسیلوسکوپ ها در آزمایشگاه دئمونت ساخته شد و پس از ساخته شدن این دستگاه و آزمایش قرار گرفتن آن از صحت کارکرد در نمایشگاه تجهیزات برقی به فروش رفت. در مورد تاریخچه ساخت این دستگاه و ادامه روال کار برند تکترونیکس قضایای بی شماری وجود دارد.

ویژگی های برند تکترونیکس در بازار

تذکر : در اینجا بازار فروش اسیلوسکوپ ها در نظر گرفته شده است.

  • مدیریت تولید این دستگاه
  • تجهیزات نو
  • آزمایشگاه های مجهز
  • اندازه گیری دقیق

و علل بی شمار دیگر که باعث ماندگاری برند تکترونیکس در صنعت شده است.

انواع اسیلوسکوپ تولید شده تکترونیکس

دو نمونه نوسان سنج یا نوسان نما در این شرکت طراحی شد.

  • دیجیتال
  • آنالوگ

در دهه 1980نوسان نما دیجیتال جایگزین آنالوگ شد. ( زیرا قابلیت بالاتری برخوردار بود. ) اسیلوسکوپ ها از سری قدیمی 4000، 5000 و 7000 بوده که به سری جدید 11000 و TDS جای خود را دادند.

اسیلوسکوپ تکترونیکس

واردات نوسان سنج های تکترونیکس

نوسان سنج های تکترونیکس وارد شده به ایران را می توان از شرکت های بازرگانی سطح شهر خرید و تحویل بگیرید. در این شرکت ها از برندهای گوناگون کشورهای تولید کننده اسیلوسکوپ را دریافت کرده و با توجه به انتخاب مشتری در اختیارشان قرار داده می شود. با یک توضیح کوچک چگونگی خرید نوسان سنج را از این شرکت ها برایتان جا می اندازیم. شما به شرکت بازرگانی تجهیزات الکترونیکی رفته و نوسان سنج را انتخاب و کد دستگاه خود را اعلام می کنید و این شرکت دستگاه را برای شما حمل و ترخیص می کند.

بیشتر بدانید

کد دستگاه قیمت و نوع آن را مشخص کرده است. نوسان نماها انواع گوناگونی دارند برای نمونه مدل DSO 1000 سرویس، DSO 8000 سرویس ، DSO 3000 سرویس و غیره )

سفارش قطعات الکترونیکی در بازار چگونه است؟

بازار فروش قطعات الکترونیکی به ویژه نوسان نما ها در ایران وارداتی بوده و شما می توانید از طریق پل های ارتباطی زیر سفارش محصول را بدهید.

  • فکس
  • ایمیل
  • تلفن تماس
  • اینترنت

شما بعد از ثبت سفارشتان برایتان محصول ارسال می شود.

بیشتر بدانید

نوسان نما ها علاوه بر سنجش نوسان می توانند دیگر پارامترها را اندازه گیری کنند. اندازه گیری پارامترهای همچون عرض پالس، دوره تناوب و همچنین اختلاف زمان بین این دو را هم می توان اندازه گرفت.

اسیلوسکوپ تکترونیکس

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.