خانه / مولتی متر / مولتی متر آنالوگ قیمت | تولیدکنندگان آن

مولتی متر آنالوگ قیمت | تولیدکنندگان آن

مولتی متر یک دستگاه اندازه گیری جریان در یک مدار است. مولتی مترها انواع مختلفی دارند که روش های کار آن ها با هم تفاوت دارد. مولتی متر در انواع مختلف آنالوگ، دیجیتال، رومیزی و انبری تولید می شود. هر یک از آن ها روش های مخصوص اندازه گیری خود را دارند و برای اندازه گیری جریان در مدارهای مختلفی استفاده می شوند. مولتی متر آنالوگ یکی از نمونه های کاربردی و پروفروش این محصول اندازه گیری است. مولتی متر آنالوگ قیمت های متفاوتی می تواند داشته باشد چون برندهای تولیدی انواع این دستگاه با یکدیگر متفاوت است. مولتی متر استوک، مولتی متر ویکتور و مولتی متر عقربه ای sunwa از نمونه های پرفروش انواع مولتی متر هستند. قیمت مولتی متر ویکتور در سال های گذشته با توجه به متغییر بودن هزینه های تمام شده تولید این دستگاه، نوسان زیادی را تجربه کرده است. قیمت مولتی متر sanwa نیز از این قاعده استثنا نیست و نرخ فروش آن با توجه به شرایط روز بازار تغییر می کند. 

مولتی متر آنالوگ قیمت | تولیدکنندگان آن

کارخانه تولید انواع مولتی متر عقربه ای sunwa

کارخانه تولید انواع مولتی متر عقربه ای  sunwa

امروزه در کارخانه های تولیدی انواع وسیله های اندازه گیری، نمونه از دستگاه های اندازه گیری به نام مولتی متر تولید می شود. مولتی مترها دستگاه های اندازه گیری جریان در یک مدار هستند. مولتی متر در انواع آنالوگ، دیجیتال و غیره تولید می شود. هر یک از این نمونه ها ساختار و دقت اندازه گیری مخصوص خود را دارند. کارخانه تولید انواع مولتی متر عقربه ای sunwa در کشور انواع مولتی متر عقربه ای با دقت اندازه گیری بالا را تولید می کند. خرید ولت متر عقربه ای در نمایندگی های فروش وسیله های الکترونیکی قابل دسترسی است. جهت اطلاع از قیمت مولتی متر dt9208 و قیمت مولتی متر akb می توان از نمایندگی های فروش مولتی متر استفاده کرد.  مولتی متر آنالوگ قیمت های به صرفه تری در بازارهای فروش انواع مولتی متر دارد و کاربرد آن نیز در جاهای مختلف بسیار متنوع است. 

تولید انواع مولتی متر آنالوگ

تولید انواع مولتی متر آنالوگ

یکی از دغدغه های مهم و بزرگ برای آزمایشگاه های برق استفاده از یک وسیله اندازه گیری دقیق است که بتواند مقدار جریان عبوری از یک مدار را با کمیت های مختلف اندازه گیری کند. برای حل این دغدغه دستگاهی به نام مولتی متر تولید می شود. مولتی مترها انواع مختلفی دارند. یکی از کاربردی ترین نمونه های مولتی متر، مولتی متر آنالوگ است. مولتی متر آنالوگ قیمت های مختلفی دارد چون در یک مدل تولید نمی شود و دقت اندازه گیری نمونه های مختلف آن با هم فرق دارد. 

عرضه و پخش انواع ولت متر عقربه ای در بازار

عرضه و پخش انواع ولت متر عقربه ای در بازار

عرضه و پخش انواع ولت متر عقربه ای در بازار با قیمت های مختلف انجام می شود. یکی از راه های خرید این دستگاه اندازه گیری و نمونه های مختلف آن مراجعه به فروشگاه های اینترنتی است. در فروشگاه های اینترنتی می توان از قیمت آمپرسنج و مولتی متر مطلع شد. با خرید از فروشگاه های اینترنتی و حذف هزینه های جانبی خرید، می توان دستگاه مولتی متر را با قیمت های به صرفه تری خریداری کرد. در فروشگاه های اینترنتی این امکان برای مشتریان وجود دارد که از امکان سفارش پستی این دستگاه استفاده کنند و محصول سفارشی را در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرند. 

لیست قیمت انواع مولتی متر

لیست قیمت انواع مولتی متر مولتی یک وسیله کاربردی اندازه گیری جهت اندازه گیری مقدار جریان در یک مدار و کمیت های مختلف است. لیست قسمت انواع مولتی متر در سال های اخیر به دلیل بالا رفتن هزینه های تولید این دستگاه، نوسان زیادی را تجربه کرده است. قیمت انواع مولتی متر بر حسب هزینه تمام شده تولید آن ها در کارخانه های سازنده تعیین می شود. فروشگاه های اینترنتی انواع مولتی متر با یک جست وجوی ساده اینترنتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد و مشتریان می توانند در کمترین زمان ممکن این دستگاه اندازه گیری را خریداری کنند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حامد فتاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726712
whatsApp icon واتساپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: rodiko_panel@
آدرس کانال: Rdiko_Panel@
پست الکترونیکی: Rodikopanel@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت مولتی متر دیجیتال تابلویی | بزرگترین تولیدی های معتبر ان در کشور

برای شروع آشنایی با مولتی متر ابتدا تعریف ساده ای  را بیان میکنیم تا با این دستگاه پرکاربرد و جالب برق کاران آشنا شوید.سپس در ادامه با قیمت مولتی متر دیجیتال تابلویی و انواع آن پیش خواهیم رفت. دستگاهی که برای اندازه گیری چندین کمیت الکتریکی مانند ولتاژ، جزیان، مقاومت الکتریکی، ظرفیت خازنی و ... بکار می رود. و می توان با آنئ سلامت یا مشخصات قطعات الکتریکی یا الکترونیکی را نیز ارزیابی کرد.همچنین این دستگاه از اساسی ترین ابزار مهندسان و تعمیرکاران برق ئ الکترونیگ است که حتما در هر کارگاه، تعمیر و یا آزمایشگاه برق یافت می شود. مولتی متر، دو نوع آنالوگ (عقربه ای) و دیجیتال (رقمی) دارد، اگرچه استفاده از نوع آنالوگ آن دیگر منسوخ شده است.در مولتی متر به وسیله یک سلکتور (انتخاب گر) قابل چرخش، کمیت الکتریکی مورد نظر برای اندازه گیری و نیز حدود آن را می توان انتخاب کرد. برای استفاده از مولتی متر لازم است با هر کدام از کمیت های الکتریکی آشنا بود، چرا که هر یک واحدی مشخص دارد. بعضی ها به این دستگاه ولت متر، مولتی متر مولتی رنج، مولتی متر اتورنج، و بعضی ها هم اهم متر یا آمپر متر هم می گویند. ولی از آنجایی که دستگاه های جدید پیشرفته تر شده اند و همه این قابلیت ا را با هم دارند، پس اسم مولتی متر برای این دستگاه صحیح تر است.مولتی متر های دیجیتال به دو دسته معمولی و اتوماتیک تقسیم می شوند که مولتی مترهای اتوماتیک قیمتی چند برابر مولتی متر های معمولی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید