منبع تغذیه آزمایشگاهی | تولید کننده انواع منبع تغذیه

منبع تغذیه از جمله وسایل کاربردی در شرکت های صنعتی و نیمه صنعتی به شمار می رود. این یکی از انواع مختلف دستگاه های الکتریکی است که کارش تأمین انرژی برای یک یا چند بار مصرفی می باشد.

منابع طبیعی انرژی را از یک طرف دریافت و از طرف دیگر به ولتاژ تبدیل کرده و تغذیه بار مناسب را فراهم می کند. از ویژگی های منبع تغذیه می توان به این موارد اشاره کرد:

 1. ثابت نگه داشتن ولتاژ جریان خروجی
 2. مقدار ولتاژ و جریان برای تأمین
 3. بی آن که سوخت گیری نماید، برای مدتی انرژی را تأمین می نماید

منبع تغذیه آزمایشگاهی یکی از انواع گوناگون این دستگاه می باشد.

منبع تغذیه آزمایشگاهی | تولید کننده انواع منبع تغذیه

منبع تغذیه آزمایشگاهی چیست؟

منبع تغذیه آزمایشگاهی چیست؟منبع تغذیه آزمایشگاهی یکی از اساسی ترین لوازم برای مهندسان و تعمیرکاران به شمار می رود. این نوع منبع قابل برنامه ریزی است. این منبع از لحاظ ساختاری دو نوع دارد:

 1. ترانسی
 2. سوئیچینگ

شما می توانید منبع تغذیه آزمایشگاهی دویل و تراکینگ را با قیمت های مختلف خریداری کنید. این منابع تغذیه را شرکت های گوناگونی در ایران تولید می کنند.

برای این که کارتان به درستی پیش برود نیاز است تا از این نوع دستگاه در امور گوناگون استفاده نمایید.

انواع منبع تغذیه آزمایشگاهی

انواع منبع تغذیه آزمایشگاهیمنابع تغذیه آزمایشگاهی در دو نوع عمده تولید می شود که عبارتند از:

 • منابع تغذیه سوئیچینگ
 • منابع تغذیه خطی

منابع تغذیه سوئیچینگ دارای یک فیلتر ورودی، سوئیچ قدرت، خازن صافی، پل دیود و … است.

منابع تغذیه خطی اما دارای یک ترانس، گولاتور خطی، دیود، خازن صافی و … می باشد. انواع منبع تغذیه آزمایشگاهی را نیز می توان به یک کاناله و دو کاناله تقسیم نمود.

مببع تغذیه آزمایشگاهی ارزان در تهران

مببع تغذیه آزمایشگاهی ارزان در تهرانبرای پیدا کردن منبع تغذیه آزمایشگاهی ارزان در تهران نیاز است تا به فروشگاه های گوناگونی سر زد.

شما می توانید به بازارهای مختلفی که در در آن فروشگاه ها در کار خرید و فروش انواع منبع تغذیه آزمایشگاهی دست دوم هستند مراجعه کنید.

این نوع منابع دست دوم شان ارزان تر می باشد. فقط باید به این نکات توجه شود:

 • دستگاه سالم باشد.
 • زیاد کار نکرده باشد.
 • از فروشگاه معتبر خرید کنید.

بررسی قیمت منبع تغذیه آزمایشگاهی

بررسی قیمت منبع تغذیه آزمایشگاهیقیمت منبع تغذیه آزمایشگاهی را نمی توان ثابت اعلام کرد. برای همین است که باید به فروشگاه های سطح شهر و همچنین شرکت هایی سر زد که در کار تولید و واردات آن هستند. در این جا اما به چند نمونه از قیمت های منابع تغذیه آزمایشگاهی که در وب سایت های اینترنتی به فروش می رسند اشاره می نماییم:

 • منبع تغذیه یک کانال، 0 تا 15 ولت دو آمپر ایرانی، قیمت: 339000 تومان
 • منبع تغذیه سوئیچینگ 0 تا 30 آمپر، قیمت: 418900 تومان
 • منبع تغذیه و تستر موبایل و تبلت، قیمت: 598000 تومان

مشخصات منبع تغذیه آزمایشگاهی در بازار

مشخصات منبع تغذیه آزمایشگاهی در بازاربرای این که مشخصات منبع تغذیه آزمایشگاهی در بازار را به دست آورید می توانید به این مکان ها مراجعه کنید:

 • فروشگاه ها: این فروشگاه ها در جاهای مختلفی در کار خرید و فروش انواع لوازم برقی می باشند. آنان را به راحتی می توانید از طرق گوناگون پیدا کرده و مشخصات یک منبع تغذیه خوب از آن ها جویا شوید. آنان بی گمان شما را در این قسمت همکاری و راهنمایی خواهند کرد.
 • وب سایت ها: این منبع خوبی است. بیشتر کسانی که در این حوزه تخصص و تجربه ای دارند، در این جا نظریات خود را وارد می کنند.

بازار خرید و فروش منبع تغذیه آزمایشگاهی

بازار خرید و فروش منبع تغذیه آزمایشگاهیبازار خرید و فروش منبع تغذیه آزمایشگاهی به دلیل استفاده از آن در بخش های مختلف رونق خوبی دارد.

شما می توانید این نوع دستگاه را از فروشگاه های گوناگونی خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. این نوع از منبع تغذیه کارایی بسیاری دارد و برای همین است که بسیاری از مهندسین و تعمیرکاران با آن سر و کار دارند.

بهترین راه دیگر این است که به وب سایت های اینترنتی سر زد. این وب سایت ها نیز به گونه ای بازار خرید و فروش انواع دستگاه منبع تغذیه به شمار می روند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.