لیست قیمت انواع اسیلوسکوپ در بازار های داخلی و خارجی

اسیلوسکوپ یک دستگاه الکترونیکی است که به وسیله ی آن می توان شکل موج سیگنال های ورودی و سیگنال های خروجی را تولید و مشاهده کرد.

در اسیلوسکوپ، نموداری که دامنه ی سیگنال را نشان می دهد دو بعدی است که شامل دو محور افقی و عمودی است، که محور افقی و محور عمودی به ترتیب زمان و ولتاژ را نشان می دهند، این دستگاه به جز دامنه ی سیگنال، پارامترهای دیگری مانند دوره تناوب، عرض پالس و … را نیز می تواند نمایش دهد.

قابل ذکر است که بسته به قابلیت دستگاه ، می تواند همزمان چند شکل موج را روی صفحه نمایش این اسیلوسکوپ ها نشان دهد.

همچنین  برای خرید این دستگاه ها، به راحتی می توانید با جست و جو در سایت ها لیست قیمت انواع اسیلوسکوپ در بازار را دریافت کنید.

لیست قیمت انواع اسیلوسکوپ در بازار های داخلی و خارجی

لیست قیمت اسیلوسکوپ های دیجیتالی به همراه مشخصات

لیست قیمت اسیلوسکوپ های دیجیتالی به همراه مشخصاتما دونوع اسیلوسکوپ داریم که نوع اول اسیلوسکوپ های آنالوگ هستند که در آن ها از لامپ پرتو کاتدی استفاده می شود و معمولا هم سنگین وزن هستند، نوع دوم اسیلوسکوپ های دیجیتال هستند که از جمله ویژگی های بارز آن ها کم وزن بودن ، صفحه نمایشگر ال سی دی رنگی است.

اسیلوسکوپ های دیجیتال فراوانی با پهنای باند ۷۰ مگاهرتز و دو یا چهار کاناله با قیمت های متناسب با کیفیت و برند شرکت تولیدی شان در نقاط مختلف جهان به فروش می رسند.

قیمت اسیلوسکوپ های برند آمریکا

قیمت اسیلوسکوپ های برند آمریکااز جمله اسیلوسکوپ ساخت آمریکا می توان به اسیلوسکوپ تکترونیکس، اسیلوسکوپ آجیلنت و اسیلوسکوپ فلوک و … اشاره کنیم، که از جمله بهترین و معروفترین برندهای آمریکا به حساب می آیند.

این اسیلوسکوپ ها به وسیله ی بهترین مهندسان برق و مهندسان مکانیک و مهندسان کامپیوتر با دقت و برنامه  نویسی های بسیار دقیق ساخته شده اند و به همین خاطر این اسیلوسکوپ ها نسبت به اسیلوسکوپ های دیگر دارای کیفیت بسیار بالایی هستند.

نمونه های بسیار زیادی از این اسیلوسکوپ ها به نقاط مختلف جهان به خصوص کشور ما صادر می شوند که بعد از عبور از گمرک به کشور وارد می شوند، وسپس به درخواست های مختلف و بعد پرداخت قیمت در اختیار دانشگاه ها و آزمایشگاه های مربوطه قرار می گیرند.

این اسیلوسکوپ های ساخته شده از شرکت های مختلف در آمریکا قیمت هرکدام با دیگری متفاوت است و به کیفیت آن اسیلوسکوپ مربوط می شود.

فروش اسیلوسکوپ های وارداتی در کشور

فروش اسیلوسکوپ های وارداتی در کشورهمانطور که می دانید مهندسان مختلفی با در دست داشتن امکانات گوناگون موفق به ساخت دستگاه الکترونیکی به نام اسیلوسکوپ شده اند که با اختراع این دستگاه توانسته اند کمک بسیار بزرگی به پیشرفت علم بکنند.

کشور های خارجی از جمله امریکا، استرالیا، چین و کشورهای ارویایی…در ساخت انواع اسیلوسکوپ ها بسیار خبره هستند و خیلی از این شرکت های خارجی اسیلوسکوپ های با کیفیت و بسیار پیشرفته ای می سازند و به کشورهای مختلفی از جمله ایران صادر می کنند.

این اسیلوسکوپ های وارداتی از طریق نمایندگی اسیلوسکوپ در سراسر کشور توزیع شده و به فروش می رسند.

این شرکت های بازرگانی بر اساس نیاز مشتریان اسیلوسکوپ های وارداتی را در اختیار سفارش دهندگان قرار می دهند.

قیمت فروش انواع فانکشن ژنراتور در نمایندگی ها

قیمت فروش انواع فانکشن ژنراتور در نمایندگی هابسیاری از افراد فکر می کنند که فانکشن ژنراتور نام دیگر سیگنال ژنراتور است ولی بهتر است بدانیم که فانکشن ژنراتور ها یک نوع دیگری  از سیگنال ژنراتور دیجیتال هستند که موج های سینوسی، مثلثی، مربعی، شیب و دندانه دار را تولید و نشان می دهد.ولی سیگنال ژنراتور فقط موج سینوسی را تولید و نشان می دهد.

تفاوت سیگنال ژنراتور با فانکشن ژنراتور در این است که سیگنال ژنراتور ها پهنای باندشان تا حداکثر ۲۰ مگاهرتز است ولی فانکشن ژنراتورها پهنای باندشان حداکثر تا ۱۵۰ مگاهرتز است، فرکانس های کاری فانکشن ژنراتورها خیلی پایین تر از فرکانس کاری سیگنال ژنراتور ها است.

فانکشن ژنراتور ها با پهنای باند های ۲۰ و ۶۰ مگاهرتز و دو کانلاله با برند های معروف داخلی و خارجی با قیمت های متناسب با کیفیتشان در نقاط مختلف به فروش می رسند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.