قیمت مولتی متر دیجیتال ژاپنی با کیفیت | فروش فوق العاده

قیمت مولتی متر دیجیتال ژاپنی با کیفیت مطمئن، رنجی متوسط را در اختیار دارد تا افراد بیشتری بتوانند از مزایای این دستگاه بی نظیر بهره مند گردند.

این وسیله اندازه گیری از خوانایی فوق العاده ای در بکارگیری برخوردار است. و انواع مختلفي دارد بعضي از مدل ها با حداقل اشتباه جزو قوي ترين مولتي متر هاي جهان شناخته سده اند و مشتريان زيادي را به دليل اين دقت بالا به خوذ جذب نموده اند . 

انواع مدل دستگاه های اندازه گیری و سنجش الکترونیکی که با نام مولتی متر شهرت دارند

در دو نوع دیجیتال و عقربه ای بیشترین کاربرد را در بین مردم خواهند داشت.

مولتی متر دیجیتال به دلیل نزدیکی زیادی که با وسایل ارتباط جمعی امروزی دارد مانند موبایل، لپ تاپ و… نزد مردم از عملکرد بهتر و ساده تری برخوردار است.

قیمت مولتی متر دیجیتال ژاپنی و چيني و هر كشور سازنده ي ديگر  با کیفیت بالا و درجه یک را بهتر است از طریق سایت و یا تماس با نمایندگی مجاز فروش جویا شد.

این مدل از مولتی متر به دلیل کارایی بالایی که در اختیار دارد اغلب توسط مهندسان و افراد حرفه ای مورد کاربرد قرار می گیرد.

مولتی متر دیجیتال از نمایشگر و منبع تغذیه متناسب با خود بهره می برد که به عمر طولانی و دوام مناسب آن خواهد انجامید در واقع بعضي از مدل هاي مولتي متر داراي گارانتي هاي چندين ساله هستند كه اين امر سبب مي شود با اطمينان خريدتان را از ان برند هاانجام دهيد چون در بازار مولتي متر از برند هاي مختلف زياد است و انتخاب بهترين و كامل ترين كار مشكلي ايت . 

این وسیله يعني همان مولتي متر جهت اندازه گیری و سنجش به شکل دقیق تری می تواند دامنه AC و DC در پایه میلی آمپر مورد بررسی قرار دهد.

قیمت مولتی متر دیجیتال ژاپنی با کیفیت | فروش فوق العاده

قیمت مولتی متر دیجیتال ژاپنی اصل

قیمت مولتی متر دیجیتال ژاپنی اصل قیمت مولتی متر دیجیتال ژاپنی اصل با توجه به برند تولیدکننده و نوع کارایی که شامل می گردد، متفاوت در نظر گرفته شده است.

مولتی متر دیجیتال از مشخصات زیر در حالت کلی برخوردار می باشد:

 • دارای صفحه نمایش متوسط تا بزرگ LCD
 • خوانایی ارقام تا حداکثر 4 عدد
 • طراحی زیبا
 • استفاده ای راحت و مطمئن
 • ظاهری شبیه به ماشین حساب
 • دارای بدنه ای محکم و ضد ضربه

نرخ فروش انواع مولتی متر دیجیتال

نرخ فروش انواع مولتی متر دیجیتال نرخ فروش انواع مدل مولتی متر دیجیتال در بازار داخلی و حتی بین المللی مناسب و تا حدی ارزان در نظر گرفته شده است.

برخی از ویژگی های برتر برندهای ژاپنی تولیدکننده مولتی متر عبارتند از:

 1. دارای فرکانس
 2. مزیت اتصال کوتاه و مطمئن
 3. دارای کیس ضربه گیر
 4. دارای حافظه کم و زیاد
 5. تست دیود
مولتی متر ویکتور يكي از انواع كامل مولتي متر ساخته شده توسط اين كارخانه است به وسيله اين مولتي متر مي توانيد اندازه ي دقيقي از خيلي از پارامتر هاي درخواستي را بدست اوريد . مولتي متر ويكتور به علت دقت بالايي كه دارد براي اندازي گيري هاي حساس بسيار كاربردي مي باشد . و براي پروژه هاي دقيق كارشناسان از مولتي متر ويكتور استفاده مي كنند تا از صحت اعداد مطمئن باشند . 

بازار مولتی متر ژاپنی باکیفیت

بازار مولتی متر ژاپنی باکیفیت در مرکزیت هر استان قرار دارد تا علاوه بر دسترسی آسان، تنوع بیشتری از لوازم الکتریکی را در اختیار خریداران قرار دهد.

مولتی متر ژاپنی اصل دارای:

 • وزن و ابعاد متناسب با تولید
 • کارکرد آسان و راحت
 • دوام عالی و عمر طولانی می باشد.
 • مولتی متر kaise از اين خانواده مي باشد . 

فروشندگان مولتی متر کلمبی

فروشندگان مولتی متر کلمبیحال مي رسيم به نوع ديگري از مرلتي متر كه ويزگي هاي ان را بيان كنيم . مولتی متر کلمبی اين مدل هم يكي از مدل هاي پر فروش در بازار مي باشد . كه سلخت كشور لهستان مي باشد و به دليل چندويژگي بسيار پر طرفدار مي باشد . 

حالت چرخشي : حالت چرخشي ان باعث مي شود شما در هر حالتي و هر ارتفاع و موقعيتي كه باشيد بترانيد به راحتي مقادير و پارامتر عا انزه گيري كنيد . 

خاموش شدن خودكلر : به دليل اين كه در مصرف انرژي صرفه جويي شود داراي حالت اتومات خاموشي است يعني مي توانددر زماني كه از ان استفاده اي نمي شود اطلاعات را ذخيره و سپس خاموش شود . 

مشخصات مولتی متر هیوکی

مشخصات مولتی متر هیوکیاگر بخواهيد با وسژگي هاي اين مولتي متر يعني مولتی متر هیوکی 3256 اشنا شويد پس با ما همراه باشيد . 

يكي از قديمي ترين مولتي متر هاي خانواده هيوكي ، مدل مولتی متر هیوکی 3256 است كه با توجه به سابقه اي كه دارد خيلي از مهندسان هنز هم براي كار هاي با دقت بالا بخواهند اندازه گيري كنند از اين مدل خانواده هيوكي استفاده مي كنند . مولتي متر هيوكي مدل ٣٢٥٦ به دليل اين كه خيلي قديمي است ديگر ساخت ان متوقف شده و مدل جديد تر وارد بازار شده است اما مهندسان به دليل اين كه از دقت اين مدل خيلي راضي بودند حتي به دنبال مدل هاي كار كرده دسته دوم اين مدل هستند تا بتوانند اندازه گيري هاي دقيق خود را اين مولتي متر انجام بدهند . 

فروش مولتی متر انبری

فروش مولتی متر انبریيكي ديگر از مدل هاي مولتي متر كه در بازار موجود است  مولتی متر انبری است اين مولتي متر به دليل اين كه خودش به تنهايي در مدار قابل اندازه گيري است و نيازي به سري كردن مدار ندارد مورد استقبال قرار گرفته است . مولتي متر انبري به دليل سه ويژگي اصلي بسيار پر طرفدار و جز مولتي متر هاي پر فروش به حساب مي ايد 

١- قابل حمل بودن 

٢- دقت بالا در اندازه گيري پارامتر ها

٣- عدم نياز به سري كردن مولتي متر با مدار 

تولید کننده مولتی متر کیوریتسو

تولید کننده مولتی متر کیوریتسويكي ديگر از مولتي متر هاي پر فروش را مي خواهيم عنوان نماييم  مولتی متر کیورینسو حال مي خواهيم ويژگي هاي احزاي ان را اعلام نماييم . 

ولتي متر كيوريستو از يك كارخانه ژاپني ساخته شده است اين كارخانه به دليل تجربه اي بالايي كه در زمينه اندازه گيري ابزار الات دقيق دارد يكي از پر فروش ترين كارخانه ها مي باشد و جنس هايي كه دارد هميشه جزو پر طرفدار ترين جنس ها بوده اند .  مولتی متر کیورینسو از همان جنس هاي قديمي و پر مشتري مي باشد . 

مولتی متر dt9205a هم يكي از رقيب هاي مولتي متر كيوريسنو است كه البته اين مدل مولتي متر ژاپني است انا به دليل قدرت بالايي كه در توليد دارد تواسته هميشه جايگاه خاص و ويژه اي را در بين مردم داشته باشند . 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما