فروش پنل نوری ال ای دی به قیمت کارخانه

معمولا انسان ها دغدغه زیادی درباره نور منازل خود دارند و سعی می‌کنند تا منزل خود را از نظر نور درخشان و زیبا کند . لامپ ها و پنل های زیادی وجود دارند که به انسان در راستای نورانی تر شدن منزل کمک می کنند که یکی از این پنل ها، پنل نوری ال ای دی می باشد که از طراحی خاصی برخوردار بوده و محبوبیت بسیار زیادی در بین مردم دارد. این پنل ها همچنین از بازار فروش فوق العاده ای هم در سراسر کشور برخوردار می باشند.

پنل های نوری امروزه طرفداران بسیاری دارند.

فروش پنل نوری ال ای دی به قیمت کارخانه

پنل نوری ال ای دی چیست؟

پنل نوری ال ای دی چیست؟ حال ممکن است شما دوست داشته باشید تا بازار فروش پنل های نوری آشنا شوید و بهترین راه ممکن را برای خرید این پنل ها یاد بگیرید. راه های مختلفی وجود دارند که شما می‌توانید پنل ال ای دی مورد نظر خودتان را خریداری و استفاده کنید. اما در زمان خریدتان باید دقت داشته باشید، محصولی را خریداری نمایید که هم با کیفیت باشد و هم از قیمت مناسبی برخوردار باشد.
ما به شما پیشنهاد ایده آل می دهیم. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه ما هر پنل نوری راهی که دوست دارید با بهترین کیفیت و با قیمت کارخانه خریداری و استفاده نمایید. حال شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که پنل ال ای دی نوری چیست و در چه جاهایی می توان از آن استفاده کرد و یا مزایای استفاده از آن چه مواردی می باشد؟
در جواب این سوال مهم می‌توان گفت، پنل ال ای دی یکی از جایگزین های انواع مختلف لامپ ها هستند، که از طراحی خاصی بهره برده و نور بهتر و بیشتری تولید می کنند. این پنل ها از انعطاف بالایی برخوردار هستند و قیمت مناسبی هم دارند به طوری که فروش پنل نوری ال ای دی نسبتاً مناسب می باشد.

علاوه بر قیمت، این پنل ها از مصرف کمتری هم برخوردار می باشند و صرفه جویی خوبی برای کنترل مصرف برق شما به حساب می آیند. برای اینکه راحت تر با پنل ال ای دی نوری آشنا شوید مثالی برای شما می زنیم. یک لامپ ال ای دی معمولی را در نظر بگیرید که منبع نور آن نقطه ای است و وسعت نور کمتری دارد. اما این در حالی است که طراحی پنل نوری ال ای دی به شکلی است که آنها ترکیبی از نقطه و خط هستند و از وسعت بالاتری برخوردار هستند و مصرف پایین تری هم دارند.

همچنین پنل نوری ال ای دی در ابعاد، اندازه و طراحی های مختلف و متنوعی تولید می شوند. همچنین طراحی نور در پنل ال ای دی ساده اما بسیار با کیفیت و مدرن می باشد به طوری که نور تولید شده در آن یکپارچه و یکنواخت است. اگر دوست دارید در منزل خودتان از نوری استفاده نمایید که کمترین آسیب را به چشم شما وارد کند حتماً از پنل‌های نوری ال ای دی استفاده نمایید. این پنل ها محافظ تابش دارند و آسیب کمتری به چشمان شما وارد می کنند و به این راحتی ها پوست شما را تحریک نخواهند کرد.

شما می توانید امروزه با کمترین هزینه بهترین نوع پنل نوری را خریداری کنید.

معرفی انواع پنل های نوری ال ای دی

معرفی انواع پنل های نوری ال ای دی شاید شما هم دوست داشته باشید تا با انواع مختلف پنل ال ای دی نوری آشنا شوید. اما مسئله ای که وجود دارد این است که، بیش از آنکه معرفی انواع پنل نوری ال ای دی برای شما فایده ای داشته باشد، شناخت ویژگی های آن ها از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است و می تواند بیشتر به شما کمک کند. پنل های نوری ال ای دی از نصب بسیار راحتی برخوردار هستند و نصب کردن آن ها کار دشواری نمی باشد.
همچنین نصب این بنرها بسیار شکیل و زیبا می باشد و زیبایی بسیار منحصر به فردی را به خانه های شما اضافه می کند. پنل های نوری ال ای دی در سطح سقف یا دیوارها نصب می شوند و با نور خود می توانند، فضایی زیبا برای شما ایجاد کنند. بهترین مکانی که مناسب نصب پنل نوری ال ای دی است و می‌ توان آن را در آن قرار داد سقف های سفید می باشد.
در سقف سفید نور این پنل ها بسیار زیبا ،تمیز و هماهنگ تر می شود و می تواند تاثیر بیشتری در زیبایی و نورانی شدن منزل داشته باشد. اما مهمترین ویژگی که پنل نوری از آن برخوردار می باشد، مصرف پایین انرژی نسبت به دیگر لوازم نور است. تقریباً می‌توان گفت، پنل نوری ال ای دی نسبت به منابع انرژی سنتی چیزی در حدود ۷۰ درصد صرفه‌جویی انرژی به همراه دارند، که رقم بسیار بالا و مناسبی می باشد.
در طیف نوری پنل ال ای دی اشعه های مضر ماورای بنفش و مادون قرمز تاثیری ندارند. وقتی این اشعه های مضر تاثیر نداشته باشند یعنی پنل ما از تابش های خطرناک و پر حرارت برخوردار نمی باشد. از نظر عمر و دوام نیز می توان پنل ال ای دی را یکی از بادوام ترین پنل ها دانست و با یک بار خرید آن می‌توان تا سال‌ها از آن استفاده کرد و از نور و زیبایی آن بهره برد.

پنل های نوری در مصرف برق بسیار صرفه جویی می کنند.

مصارف پنل نوری ال ای دی و روش های نصب

مصارف پنل نوری ال ای دی و روش های نصب پنل های نورانی ال ای دی مصارف مختلف وبسیار گوناگونی را در جامعه دارند و در فضاهای متعددی می توان از نور و زیبایی فراوان این پنل ها استفاده کرد. از این پنل ها می توان برای نورانی کردن فضای منازل و اتاق ها استفاده نمود. همچنین می توان از پنل نوری ال ای دی در سالن های بزرگ و مسقف به خوبی بهره برد. این پنل ها می توانند در نورانی تر شدن فضای مدارس و همچنین شادتر شدن آن به خوبی استفاده شوند.
شاید دوست داشته باشید روش های نصب پنل های ال ای دی آشنا شوید. اما مسئله ای که وجود دارد این است که پنل های نوری ال ای دی در انواع بسیار مختلف و در اندازه های متعددی ساخته و تولید می شوند و به بازار عرضه می گردند و از شیوه های نصب متعددی برای نصب هر کدام از این پنل ها استفاده می شود و یادگیری هر کدام از این شیوه ها لزوم چندانی برای شما ندارد.
شما بهتر است ابتدا مصارف پنل نوری را شناخته و بر اساس نیاز خودتان بهترین آنها را خریداری کنید و برای نصب به سراغ متخصصین آن بروید. هزینه نصب آن هم چندان زیاد نمی باشد و فشار مالی زیادی برای شما نخواهد داشت.

پنل نوری ال ای دی در ابعاد، اندازه و طراحی های مختلف و متنوعی تولید می شوند

بازار فروش پنل نوری ال ای دی به قیمت کارخانه

بازار فروش پنل نوری ال ای دی به قیمت کارخانه حال ممکن است شما دوست داشته باشید تا بازار فروش پنل های نوری آشنا
شوید و بهترین راه ممکن را برای خرید این پنل ها یاد بگیرید. راه های
مختلفی وجود دارند که شما می‌توانید پنل ال ای دی مورد نظر خودتان را
خریداری و استفاده کنید. اما در زمان خریدتان باید دقت داشته باشید، محصولی
را خریداری نمایید که هم با کیفیت باشد و هم از قیمت مناسبی برخوردار
باشد.
ما به شما پیشنهاد ایده آل می دهیم. شما می توانید با مراجعه به
فروشگاه ما هر پنل نوری راهی که دوست دارید با بهترین کیفیت و با قیمت
کارخانه خریداری و استفاده نمایید.

بازار فروش پنل نوری ال ای دی به قیمت کارخانه از رونق بسیار خوبی برخوردار است.

پنل نوری ال ای دی چیست؟

پنل نوری ال ای دی چیست؟ پنل های ال ای دی برای تامین روشنایی محیط از تکنولوژی متفاوتی نسبت به دیگر چرا ها بهره می برد. پنل های ال ای دی با طاحی مدرنی که دارند جایگزین مناسبی برای چراغ های فلورسنت محسوب شده و یکی از بهترین گزینه ها برای تنظیم روشنایی داخلی فضاهای مختلف ساختمان هستند.

نقاط قوت پنل ال ای دی:

 • انعطاف پذیری در طراحی
 • کیفیت نور کارآمد
 • قابلیت استفاده مداوم و طولانی مدت
 • طول عمر بالا
 • ایجاد طیف رنگی متنوع
 • سازگاری با نرم افزارهای متعدد

معرفی انواع پنل های نوری ال ای دی

معرفی انواع پنل های نوری ال ای دی

 • پنل ال ای دی دایره
 • پنل ال ای دی مربع
 • پنل ال ای دی اظطراری
 • پنل ال ای دی ضد آب
 • پنل ال ای دی دو رنگ

آشنایی با انواع پنل نوری ال ای دی

آشنایی با انواع پنل نوری ال ای دی حالا می خواهیم به انواع پنل ال ای دی آشنا شویم:

 • پنل ال ای دی دایره: این پنل ها به شکل دایره ساخته می شوند، در ابعاد ۴سانتی متر، ۶سانتی متر، ۸سانتی متر، ۱۰ سانتی متر و … تولید می شوند. یعنی قطر دایره ای که پنل درون آن قرار می گیرد، می بایست به یکی از اندازه های بالا باشد. این پنل ها خود دارای دو نوع قاب ساده و قاب دور شیشه ای هستند.
 • پنل ال ای دی مربع: این پن ها به شکل مربع ساخته می شوند، ابعاد این پنل ها ۴ سانتی متر، ۸ سانتی متر، ۱۰ سانتی متر، ۱۵ سانتی متر، ۲۰ سانتی متر به بالا هستند. اگر به دنبال پنل های ال ای دی خیلی بزرگ هستید، بهترین گزینه نمونه مربع است. این نوع هم دارای مدل ساده و دور شیشه ای است.
 • پنل ال ای دی اظطراری: پنل اظطراری علاوه بر درایور شامل یک جای برای باتری است. از نگاه اول همان پنل های معمولی هستند که دارای دو نوع دایره و مربع می باشند، زمانی که برق شهری وجود دارد، این پنل ها با برق شهری نور محیط را تامین می کنند وزمان قطع برق با باتری روشنایی شما را تامین می کنند. معمولا هنگام قطع برق متوجه جابه جایی نمی شوید.
 • پنل ال ای دی ضد آب: برای قسمت هایی بیرون ساختمان مانند: شیروانی ها و جا هایی که با آب باران در تماس هستند، مورد استفاده قرار می گیرند. روی لامپ و درایور این پنل ها کلمه IP نوشته می شود که به معنی ضریب حفاظت است. عدد دورقمی جلوی آن قرار دارد که عدد اول مربوط به میزان حفاظت در برابر گرد و غبار و رقم دوم میزان حفاظت در برابر نفوذ آب است.
 • پنل ال ای دی دو رنگ: برخی شرکت ها برای جلب مشتری ها اقدام به استفاده از پنل دورنگ می کنند. اگر به رنگ آفتابی روشن شد وخاموش شود به رنگ مهتابی روشن می شود و این روند ادامه دارد.

خرید عمده پنل نوری ال ای دی از تولید کننده

خرید عمده پنل نوری ال ای دی از تولید کننده خرید پنل نوری ال ای دی از جاهایی باید صورت گیرد که دارای قیمت مناسب و کیفیت بالا داشته باشد که خرید از فروشگاه ما را بهتون توصیه می کنم البته فروشگاه های دیگر نیز مثل دیجی کالا و …، می توان تهیه کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.