فروش پنل ال ای دی سقفی 30*30 ارزان

آیا می دانید پنل ال ای دی سقفی 30*30 دقیقا چه محصولی با چه کاربردی است؟ برای استفاده از این پنل به چه مشخصاتی باید توجه کرد؟ کاربرد های کلان پنل ال ای دی سقفی در کجاست؟ آیا این محصول تنوع مدل و شکل نیز دارد؟ آیا شما برای خرید یا فروش آن از سایت های اینترنتی معتبر استفاده می کنید؟

فروش پنل ال ای دی سقفی از سایت های اینترنتی معتبر انجام می گیرد. این محصول کاربرد های زیادی دارد که برای استفاده از این پنل باید به مشخصات آن توجه کرد. این محصول با انواع مدل ها به فروش می رسد.

فروش پنل ال ای دی سقفی 30*30 ارزان

آشنایی با مشخصات پنل ال ای دی سقفی 30*30

آشنایی با مشخصات پنل ال ای دی سقفی 30*30 پنل های ال ای دی نوع مدرنی از لامپ های روشنایی می باشند که می توانند در نوع خود نور بهتری با ایجاد زیبایی بیشتری را برای یک ساختمان ایجاد کنند. این پنل ها در شکل ها و سایز های مختلف برای دیوار و سقف استفاده می شود که می توان هم برند های ایرانی و هم خارجی را در ایران خریداری کرد. این لامپ ها به راحتی قابل نصب هستند و بازدهی بسیار بالایی برای روشن کردن یک محیط دارند و قابلیت استفاده در مکان هایی که خشک و سرد باشد و عملا رطوبتی وجود نداشته باشد را دارند.

در هنگام خرید پنل ال ای دی سقفی به یک سری مشخصات توجه کنید تا اگر در حجم عمده این محصول را خریداری می کنید مشکلی پیش نیاید:

  • در هنگام خرید حتما به سایز و ابعاد پنل توجه کنید، زیرا این مورد یکی از مشخصات بارز پنل سقفی می باشد.
  • به شکل ظاهری آن دقت کنید، که دقیقا چه نمونه ای از گرد، مستطیلی یا مربعی مد نظرتان است.
  • میزان روشنایی و توان از مشخصات فنی پنل ال ای دی هستند که باید حتما آن را بدانید.
  • جستجو کنید که آیا پنل بدون اشعه فرابنفش و فراسرخ است یا خیر، حتی در مورد نبود مواد مضری همچون جیوه و سرب نیز دقت کنید.
  • زاویه نوردهی، فرکانس عملکرد، رده انرژی، طول عمر، ولتاژ و قطر برش سقف از دیگر مشخصات فنی پنل های ال ای دی هستند که باید به صورت شناسنامه در اختیار خریدار قرار گیرند.

پنل های ال ای دی یک نوع جدید از لامپ های روشنایی می باشند که می توانند در نوع خود نور بهتری تولید کنند و زیبایی بیشتری را برای یک ساختمان ایجاد کنند.

این پنل ها در شکل ها و سایز های مختلف برای دیوار و سقف استفاده می شود که می توان هم برند های ایرانی و هم خارجی را در ایران خریداری کرد.

این لامپ ها به راحتی قابل نصب هستند و بازدهی بسیار بالایی برای روشن کردن یک محیط دارند و قابلیت استفاده در مکان هایی که خشک و سرد باشد و عملا رطوبتی در آن وجود نداشته باشد را دارند.

کاربرد مصارف پنل ال ای دی سقفی 30*30

کاربرد مصارف پنل ال ای دی سقفی 30*30 وقتی شما بخواهید دکوراسیون یک منزل یا ساختمان را به زیباترین شکل ممکن در بیاورید، قطعا به تک تک جزئیات و وسایلی که استفاده می شود توجه لازم را دارید. در مورد روشنایی یک ساختمان، اینکه از چه وسایل نوردهی استفاده شود که هم مضر نباشند، هم نور کافی داشته باشد و هم زیبایی دو چندانی به همراه بیاورند همگی مهم هستند.

لامپ های ال ای دی سقفی از نمونه های پر طرفدار در ایران می باشند که سایز 30*30 یکی از این نمونه های پر مصرف می باشد. از این لامپ ها می توان به عنوان جایگزین لامپ های معمولی با نور فلوئورسنت استفاده کرد که حرارت اصلا ندارند، نوردهی فوق العاده بهتری دارند و میزان مصرف انرژی آن ها بسیار پایین است.

تقریبا در اکثر مکان ها می توان از پنل های سقفی استفاده کرد. شما از فروشگاه های بزرگ و کوچک، اداره جات مختلف سطح شهر، هتل ها، رستوران ها، ساختمان های مسکونی همگی کاربرد این نمونه لامپ ها دیده می شود.

می توان در مغازه ها یا مثلا بانک هایی که نیاز دارند در طول شب لامپ هایی جهت امنیت و حفاظت روشن باشند از این لامپ ها استفاده کرد تا مصرف برق نیز بالا نرود و هزینه های گزاف در پی نداشته باشد.

به جهت اینکه این لامپ ها دارای ضخامت بسیار نازکی می باشند یا حتی نمونه های گرد آن ها قطر زیادی ندارند بهتر است در کناف ها یا همان سقف های کاذب از این لامپ ها استفاده شود.

لامپ های ال ای دی سقفی از نمونه های پر طرفدار در ایران می باشند و یکی از این نمونه های پر مصرف نیز می باشد. این لامپ ها را می توان به عنوان جایگزین لامپ های معمولی با نور فلوئورسنت استفاده کرد که حرارت ندارند و نوردهی فوق العاده بهتری دارند و میزان مصرف انرژی آن ها بسیار پایین است. تقریبا در اکثر مکان ها می توان از پنل های سقفی استفاده کرد.

از کاربرد های این نمونه از لامپ ها در فروشگاه های بزرگ و کوچک، اداره جات مختلف سطح شهر، هتل ها، رستوران ها، ساختمان های مسکونی می توان نام برد.

انواع مدل های پنل ال ای دی سقفی 30*30

انواع مدل های پنل ال ای دی سقفی 30*30 حال با توجه به کاربرد پنل ال ای دی سقفی 30 *30 و دیگر پنل ها با سایز های متنوع باید شاهد تنوع مدل و شکل و سایز باشیم تا بتوانیم در هر محیطی متناسب با همان از لامپ های ال ای دی استفاده کرد. در زیر به انواع مدل پنل سقفی 30*30 اشاره می کنیم.

  • یک مدل پنل های گرد یا دایره ای شکل هستند که خود به دو دسته تقسیم می شوند. نمونه اول به اسم پنل دایره ای آویزان یا معلق شناخته می شود که عملا دارای قطر بزرگی است و در هوا از سقف آویزان است. پنل نوع دوم با قطر بسیار کوچکی می باشد و به عنوان یک لامپ تزئینی در روی کناف یا داخل آن در منازل و ساختمان های مدرن استفاده می شود.
  • پنل ها می توانند به شکل مربع یا مستطیل با سایز های 30 و 60 و 120 به طور معمول باشند که پنل های آسمانی نیز به آن ها می گویند.
  • پنل اج لایت به نوعی گفته می شود که نور از بغل پنل وارد می شود و سپس از سطح پنل خارج می شود. خریداران از این پنل استقبال زیادی می کنند.
  • پنل بک لایت برخلاف اج لایت منبعی نوری در پشت خود دارد و اصولا برای جاهایی با عمق زیاد استفاده می شود.
  • پنل سه حالته دو رنگ نمونه ای پیشرفته از پنل های سقفی می باشد که قابلیت تغییر رنگ را دارد. در واقع با روشن و خاموش کردن کلید می توان رنگ آن را تغییر داد. این پنل ها عمر بلندی دارند و بیشتر برای مکان هایی که رطوبت ندارند استفاده می شود. سریعا روشن می شوند و هیچ گونه صدا یا نویزی را در محیط ایجاد نمی کنند. این پنل از لایه های متفاوتی با جنس مختلف ساخته می شود.

یکی از مدل ها، پنل های گرد یا دایره ای شکل هستند که خود به دو دسته تقسیم می شوند. نمونه اول به اسم پنل دایره ای آویزان یا معلق شناخته می شود که عملا دارای قطر بزرگی است و در هوا از سقف آویزان است.

پنل نوع دوم با قطر بسیار کوچکی می باشد و به عنوان یک لامپ تزئینی در روی کناف یا داخل آن در منازل و ساختمان های مدرن استفاده می شود.

پنل ها می توانند به شکل مربع یا مستطیل با سایز های 30 و 60 و 120 به طور معمول باشند که پنل های آسمانی نیز به آن ها می گویند.

پنل اج لایت به نوعی گفته می شود که نور از بغل پنل وارد می شود و سپس از سطح پنل خارج می شود. خریداران از این پنل استقبال زیادی می کنند.

پنل بک لایت برخلاف اج لایت منبعی نوری در پشت خود دارد و اصولا برای جاهایی با عمق زیاد استفاده می شود. پنل سه حالته دو رنگ، نمونه ای پیشرفته از پنل های سقفی می باشد که قابلیت تغییر رنگ را دارد.

در واقع با روشن و خاموش کردن کلید می توان رنگ آن را تغییر داد. این پنل ها عمر بلندی دارند و بیشتر برای مکان هایی که رطوبت ندارند استفاده می شود. سریعا روشن می شوند و هیچ گونه صدا یا نویزی را در محیط ایجاد نمی کنند. این پنل از لایه های متفاوتی با جنس مختلف ساخته می شود.

فروش پنل ال ای دی سقفی 30*30

فروش پنل ال ای دی سقفی 30*30 فروش پنل ال ای دی در کشور همانند سایر محصولات الکتریکی در حجم گسترده انجام می شود. از این لامپ های سقفی به عنوان یک محصول جدید جهت شیک تر کردن یک ساختمان و کاهش مصرف انرژی به خوبی استقبال می شود. حتی اگر شما در شهر خود نمونه دلخواه را پیدا نکردید می توانید به سراغ سایت های اینترنتی خرده فروشی بروید تا تنوع و قیمت ها را بررسی کنید.

فروش پنل سقفی با سایز 30*30 از طریق اینترنت برای بازار داخل و صادراتی در حجم های عمده انجام می شود. می توانید این محصول را بدون واسطه از کارخانه های خریداری کنید چرا که بسیاری از کارخانه ها محصولات خود را برای فروش در اینترنت به عرضه می گذارند.

این پنل ها دارای مشخصات فنی هستند، دقت داشته باشید که اگر می خواهید این محصول را برای صادرات یا حتی پخش داخلی سفارش دهید حتما مشخصات فنی، ابعاد و شکل را چندین بار چک کنید تا مشکلی در خرید ایجاد نشود.

سعی کنید با وسیله های مطمئن آن را حمل کنید تا مشکلی برای محصول در حین ارسال ایجاد نشود.

فروش پنل سقفی از طریق اینترنت برای بازار داخل و صادراتی در حجم های عمده انجام می شود. می توانید این محصول را بدون واسطه از کارخانه ها خریداری کنید چرا که بسیاری از کارخانه ها محصولات خود را برای فروش در اینترنت می گذارند.

موارد استفاده از پنل ال ای دی سقفی 30*30

موارد استفاده از پنل ال ای دی سقفی 30*30 تقریبا در اکثر مکان ها می توان از پنل های سقفی استفاده کرد. شما در فروشگاه های بزرگ و کوچک، اداره جات مختلف سطح شهر، هتل ها، رستوران ها، ساختمان های مسکونی همگی کاربرد این نمونه لامپ ها را ببینید.

می توان در مغازه ها یا بانک هایی که نیاز دارند در طول شب، لامپ هایی جهت امنیت و حفاظت داشته باشند از این لامپ ها استفاده کرد تا مصرف برق نیز بالا نرود و هزینه های گزاف در پی نداشته باشد.

به جهت اینکه این لامپ ها دارای ضخامت بسیار نازکی می باشند یا حتی نمونه های گرد آن ها قطر زیادی ندارند بهتر است در کناف ها یا همان سقف های کاذب از این لامپ ها استفاده شود.

خرید انواع پنل ال ای دی سقفی ساخت ایران

خرید انواع پنل ال ای دی سقفی ساخت ایران فروش پنل ال ای دی در کشور همانند سایر محصولات الکتریکی در حجم گسترده انجام می شود.

از این لامپ های سقفی به عنوان یک محصول جدید جهت شیک تر کردن یک ساختمان و کاهش مصرف انرژی به خوبی استقبال می شود.

اگر شما در شهر خود نمونه دلخواه را پیدا نکردید می توانید به سراغ سایت های اینترنتی خرده فروشی بروید تا تنوع و قیمت ها را بررسی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.