فروشنده پنل ال ای دی سقفی گرد

درباره پنل های تولید کننده روشنایی بیشتر بدانیم.

امروزه در هر محیطی که بتوانید فکرش را بکنید از پنل ال ای دی سقفی گرد یا اشکال مختلف این پنل ها، مانند پنل مربعی و مثلثی استفاده می شود.
این پنل ها با توجه به برخورداری از توانمندی بیش تر در زمینه ی روشنایی و هم چنین ایجاد نوری یکنواخت و زیبایی بیش تر در محیط مورد استفاده، نسبت به نسل های قبلی سیستم های روشنایی، بسیار محبوب تر هستند و از طرفداران بالا تری نیز برخوردار اند.

برای آشنایی با ساز و کار و اطلاعات مورد نیاز خود در زمینه ی این پنل ها شما را به خواندن ادامه ی این مطلب دعوت می کنیم.

این پنل ها در ابعاد مختلف وجود دارد که می‌توانید آنها را تهیه نموده و در مکان‌های مختلف استفاده کنید. نصب این پنل ها بسیار راحت می باشد و مهارت چندانی در زمینه نصب این پنل ها وجود ندارد و افرادی که تخصص کمی دارند می‌توانند به راحتی این پنل‌ها را نصب کنند .همچنین مصرف انرژی این پنل ها بسیار پایین می باشد و کاملاً به صرفه است و با اطمینان خاطر می توانید از آن استفاده کنید و مطمئن باشید که این پنل ها می تواند روشنایی لازم را برای محیط زندگی شما به وجود بیاورد.

فروشنده پنل ال ای دی سقفی گرد

کاربرد پنل های ال ای دی سقفی گرد

کاربرد پنل های ال ای دی سقفی گرد از این پنل های سقفی در چه مکانهایی می توانم استفاده کنم؟

این سوال با توجه به خواسته ی شما و میزان نور مورد تقاضای شما از محیط مورد نظر و مسائل دیگری نظیر زیبایی و … می تواند مورد بررسی قرار بگیرد.
اما به طور کلی اگر خواهان تجربه ی بهتری از شرایط نوری در هر محیطی باشید، کاربرد پنل های ال ای دی در مکان مورد نظر شما، برای شما بسیار مطلوب خواهد بود.
ما در این جا قصد داریم به مهم ترین مکان هایی اشاره کنیم که می توانیم برای ایجاد شرایط مساعد نوری در آنها از پنل های سقفی استفاده کنیم. مهم ترین مراکز استفاده از پنل های ال ای دی به شرح زیر می باشد:

1. استفاده در شرکتها و اداره ها: وقتی شما در اداره ای وارد می شوید که نور لامپ در آن سو سو می زند ناخودآگاه ذهن شما آرامش مورد نیاز برای انجام کاری که قرار بود انجام دهید را از دست می دهد. حال این شرایط را مقایسه کنید با اداره ای که با استفاده از پنل ال ای دی سقفی علاوه بر تامین کامل نور محیط، فضایی زیبا و آرام را نیز برای کارکنان و جلسات مشاوره و کاری فراهم کرده باشد. مطمینا یکی از ملاک های های میزان توسعه و پیشرو بودن شرکت، توجه به مسئله های محیطی مانند امکانات نوری محیط است.
پس از این رو استفاده از این نوع از سیستم روشنایی در شرکتها و اداره جات بسیار پر طرفدار و پر کاربرد می باشد.

2. استفاده در مراکز آموزشی: استفاده از پنل های ال ای دی سقفی به دلیل میزان مصرف بسیار کمتر انرژی و نور زیاد بسیار مناسب استفاده در مراکز تحصیلی و دانشگاهی می باشد.
از این پنل ها علاوه بر کلاس های مدارس و دانشگاه ها، می توان در اتاق های کنفرانس و سمینار ها نیز استفاده کرد که نوع پنل مورد نیاز با توجه به شرایط محیط مورد نظر متفاوت می باشد.

3. استفاده در مراکز درمانی و پزشکی: بیمارستانها و مراکز درمانی نیز با توجه به پروتکل های خاص خود در زمینه ی ایجاد فضایی آرام و مساعد برای بیمارهایی که پذیرش می شوند، می توانند از این روش روشنایی محیط استفاده کنند.
این پنل ها افزون بر استفاده در بخش های بیمارستانها، مناسب استفاده در اتاق های جراحی و عمل های سرپایی نیز هستند، زیرا هم نور مورد نیاز محیط را به طور کامل تامین می کنند و هم مصرف انرژی بیمارستان را به شدت کاهش می دهند و در کنار این موارد دارای طول عمر بالاتری نیز نسبت به سایر منابع روشنایی می باشند.

4. استفاده در مراکز تجاری و پاساژها: امروزه بخش زیادی از این پنل های تولید شده توسط شرکتها، در مراکز تجاری و پاساژ های بزرگ استفاده می شوند که بخش عمده ای از مصرف این پنل های سقفی را در اختیار دارند.

5. استفاده در منازل مسکونی: با توجه به اهمیت مصرف کم تر انرژی و توجه به زیبایی منازل که امروزه بسیار بیش تر از قبل مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است، استفاده از این کالا برای منازل نیز محبوبیت زیادی بین مردم پیدا کرده است.
در حال حاضر پنل های ال ای دی سقفی در انواع مختلف سایزها و گونه ها برای استفاده در آشپزخانه ها، اتاق های خواب و سرویس بهداشتی و … با توجه به شرایط محیط مورد نظر، استفاده می شوند.

6. همچنین می توانید این چراغ ها را در محوطه های باز استفاده کنید در زیر تراس و بالکن و یا آلاچیق ها بسیار کاربردی می باشد و می تواند محیطی بسیار روشن و زیبا را برای شما به وجود آورد کاملا ضد آب میباشد و به خاطر محفظه ای که دارد رطوبت و باران به آن نفوذ نمی کند

میزان مصرف انرژی پنل های ال ای دی گرد سقفی

میزان مصرف انرژی پنل های ال ای دی گرد سقفی نور زیاد ایجاد شده توسط پنل ها باعث افزایش مصرف انرژی نمی شود؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم: خیر!
نه تنها باعث افزایش میزان مصرف انرژی نخواهند شد، بلکه با توجه به ساختار خود و تکنولوژی به کار رفته در فرآیند تولید این پنل ها، به مراتب باعث کاهش مصرف انرژی در محیط نیز می گردند به نحوی که طول عمر بالای این پنل ها نسبت به نسل های قبلی منابع روشنایی، در کنار مصرف کم تر انرژی، باعث افزایش بهره وری از انرژی می شود.

اگر بخواهیم میزان ثابتی از مصرف انرژی توسط یک پنل ال ای دی سقفی را مشخص کنیم نمی توانیم زیرا هر پنل سقفی با توجه به محیط مورد نظر، از تعداد لامپ های مختلفی در توان های نوری متفاوتی تشکیل می شود ولی در یک نتیجه ی کلی می توان گفت: این منابع تولید روشنایی میزان مصرف انرژی کم تری نسبت به منابع دیگر تامین روشنایی، دارند.

در پنل هایی که با لامپهای ال ای دی استفاده می‌شود بسیار نور زیادی دارند و در مقابل مصرف انرژی آنها بسیار پایین می باشد و سعی کنید در هنگام خرید لامپ و روشنایی مورد نظرتان از لامپهای استفاده کنید که هم به صرفه می باشد همه مقاومت بالایی دارد و نشکن است و نور بیشتری را برای شما ایجاد می‌کند و متقابلاً مصرف انرژی آن هم بسیار کمتر می باشد.

تولید انواع پنل ال ای دی گرد سقفی بر حسب وات

تولید انواع پنل ال ای دی گرد سقفی بر حسب وات زمانی که شما برای خرید به فروشنده پنل ال ای دی مراجعه می کنید، متوجه خواهید شد که یکی از مهمترین مسائلی که برای خرید پنل ال ای دی باید مورد توجه قرار دهید میزان وات مصرفی این پنل ها می باشد.

در حقیقت پنل های ال ای دی نیز با توجه به میزان و کیفیت تولید نور در محیط، مقدار خاص و معینی از انرژی را بر حسب ژول در هر ثانیه مصرف می کنند که امروزه در سیستم های روشنایی این میزان مصرف انرژی را با وات مشخص می کنند.
هرچه پنل ال ای دی سقفی شما دارای وات بیش تری باشد، انرژی بیش تری را مصرف می کند و در نهایت نیز میزان و کیفیت نور تولیدی اش افزایش می یابد.

بهتر است برای مکانهای بسیار بزرگ از پنل‌های با وات بیشتر استفاده کنیم و در مکان‌های کوچکتر از پنل‌های با وات کم و روشنایی کمتر استفاده کنیم. تا کاملاً به صرفه برای شما باشد چراکه روشنایی محیط باید بر اساس سایز و اندازه محوطه در نظر گرفته شود نمی توان در مکان کوچک از نور بسیار زیاد آزار دهنده استفاده کرد و یا به عکس.

فروشنده های پنل ال ای دی سقفی در لاله زار

فروشنده های پنل ال ای دی سقفی در لاله زار برای تهیه ی پنل های ال ای دی سقفی مورد نیاز خود راه های بسیار زیادی وجود دارد.
شما از خرید غیر حضوری و آنلاین گرفته است تا مراجعه به مراکز فروش سیستم های روشنایی می توانید پنل مورد نیاز خود را تهیه کنید اما باید توجه داشته باشید که این خرید زمانی به استفاده ی کمتر از انرژی و میزان بهره وری بیش تر انرژی ختم خواهد شد که از فروشنده های معتبر محصولی با کیفیت را تهیه کنید.

فروشگاه ما می تواند این تضمین را به شما بدهد که با خرید پنل ال ای دی مورد نیاز خود از ما، شما صاحب بهترین کیفیت و قیمت موجود در بازار حتی نسبت به مراکز بزرگی مثل بازار ال ای دی سقفی در لاله زار خواهید شد.

برای گرفتن اطلاعات بیش تر و مشاوره با کارشناسان متخصص و تیم پشتیبانی ما، شما می توانید از طریق قسمت ارتباط با ما، با کارشناسان ما به صورت مستقیم ارتباط برقرار کرده و بهترین پنل ال ای دی سقفی گرد را با توجه به محیط مورد نظر خود تهیه کنید.

این پنل های سقفی بسیار کاربرد زیادی دارد و ابعاد مختلف آن برای محیط های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد . این پنل ها نصب بسیار راحتی دارد و می توانید در تمام سقف های بلند و کوتاه از این پنل های گرد استفاده کنید تا روشنایی مورد نظر را به محیط اطراف خود بدهید همچنین شما می توانید این پنل ها را با حجم ال ای دی مورد نظر انتخاب کنید چرا که ledها بر اساس نیاز برای این پنل ها نصب می شود.

انواع مدل های پنل ال ای دی سقفی

انواع مدل های پنل ال ای دی سقفی انواع پنل سقفی

پنل سقفی توکار

پنل های سقفی توکار سرامیکی اسلیم

پنل های سقفی توکار سه حالته دور آبی

پنل های سقفی توکار سه حالته دور بنفش

پنل سقفی توکار گرد

پنل سقفی تو کار مربع

پنل سقفی روکار

پنل سقفی روکار گرد و پنل سقفی رو کار مربع در سایزها و توان های مختلف

پنل های سقفی روکار سایز شو با قابلیت تغییر سایز

پنل های سقفی روکار دور شیشه ای

پنل های سقفی روکار 60 در 60 LED

پنل سقفی در مکان های مختلفی کاربرد دارند این مکان ها عبارتند از :

در ساختمان ها و ویلاهای پیش ساخته و مناطق مسکونی در سوله های کارخانجات و سازه های فضایی در سقف کاذب و مکان های سر پوشیده در اکثر بیمارستان ها در مدارس در درمانگاه های سیار در مکان های عمومی و خصوصی در سردخانه های صنعتی و نیمه صنعتی در سالن های ورزشی در کانکس های پیش ساخته در سالن ها و انبارها

برای کانتینرها و صنایع دفاعی نیز کاربرد دارد.از کاربردهای پنل های سقفی توکار می توان به تولید نور یکنواخت و ماندگاری آن اشاره نمود. در صورتی که هر چه پنل های سقفی توکار نور ان یکنواختی بیشتری داشته باشد، سبب کمتر اذیت شدن چشم انسان می گردد و در برابر روشن و خاموش شدن های پشت سرهم و کوتاه، واکنشی نشان نمی دهد.

به همین سبب برای پوشش فضای یک محیط از پنل های سقفی و چراغ های سقفی طراحی شده است که دارای ابعاد گوناگونی هستند. یکی از مزیت های بسیار بزرگ پنل های سقفی ساخت LED و SMD و ساختار نوع جدید آن ها است.

مزایای پنل سقفی

دارای عایق صوتی مناسب پنل سقفی دارای رنگ بندهای متنوعی هستند.مقاوم بودن در برابر برش ناشی از زلزله افزایش طول عمر مفید سازه با استفاده از مصالح ساختمانی امکان پذیر برای استفاده از طرح های خاص و دارای قابلیت انعطاف پذیری بالا در برابر زنگ خوردگی و زنگ زدگی دارای مقاومت بیشتری هستند.در برابر علف های هرز و رشد قارچ ها مقاوم هستند.قابلیت شسشتسو بودن را دارند.در برابر حشرات مقاوم هستند.دارای عایق صدا و انرژیدر عین مقرون به صرفه بودن این محصول دارای کیفیت و کارایی بالایی هستند.سهولت در نصب و اجرای پنل استحکام بالا در عین داشتن مقاومت بالا

عوامل مختلفی می تواند در استفاده از پنل های سقفی موثر باشد این عوامل عبارتند از:باران و برف در سقف ساختمان های صنعتی، کشاورزی، تجاری و کارنجات، رطوبت هوا، صدا و صوت، نور خورشید.

برای خرید پنل های سقفی می توانید به نمایندگی تهران لاله زار مراجعه کنید و یا از طریق این سایت درخوست خرید داشته باشید.کاربرانی که می خواهند به صورت عمده پنل سقفی را خریداری نمایند نمایندگی تهران لاله زار یکی از معتبر ترین نمایندگی های پنل سقفی محسوب می شود که تمام محصولات خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه در اختیار شما کاربران گرامی قرار می دهد.

کابران می توانند برای خرید پنل های سقفی به سایت تهران لاله زار رجوع کنند و پنل های رو کار و توکار را در مدل ها و طرح های متنوع، ابعاد مختلف مشاهده نمایند. کارشناسان ما در زمینه فروش پنل های سقفی هم روکار و هم توکار به صورت رایگان مشاوره های لازم را برای انتخاب محصول بهتر یاری می کنند.از مزایای خرید از نمایندگی تهران لاله زار مشاوره تلفنی رایگان، ارسال به سراسر کشور، تضمین کیفیت محصول، تضمین بهترین قیمت، پرداخت آنلاین، پشتیبانی آنلاین، ضمانت اصالت کالا و تحویل به موقع می باشد

خرید عمده پنل ال ای دی سقفی گرد

خرید عمده پنل ال ای دی سقفی گرد خرید پنل ال ای دی سقفی

فروشنده برتر پنل ال ای دی سقفی روکارفروشنده پنل ال ای دی سقفی روکار به عنوان عرضه کننده برتر این محصول به بازار اقدام به ارائه انواع این پنل در ابعاد و اندازه های مختلف نموده است.این فروشنده جهت تأمین رضایت مشتریان از فروش به واسطه ها خودداری کرده و مستقیماً محصولات خود را به خریداران اصلی عرضه می کند.

فروشنده برتر این محصول برای ارائه مستقیم محصولات خود از وب سایت فروشگاهی مخصوصی استفاده می ‌کند که خریداران می توانند با مراجعه به آن بدون نیاز به واسطه ها سفارش خود را به صورت اینترنتی اعلام کنند.در همین وب سایت همه مشخصات انواع مختلف این پنل های سقفی روکار ذکر شده است و خریدار می تواند با داشتن اطلاعات مورد نیاز در مورد مشخصات و قیمت روز هر یک از آنها ثبت سفارش خود را انجام دهد.خرید این پنل ها از طریق برقراری تماس تلفنی با فروشنده نیز امکان پذیر است و در نهایت سفارشات با بهترین بسته بندی و با تضمین کیفیت و سلامت حین تحویل به آدرس خریدار ارسال می شود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.