خانه / پنل ال ای دی / فروشنده پنل ال ای دی سقفی گرد

فروشنده پنل ال ای دی سقفی گرد

درباره پنل های تولید کننده روشنایی بیشتر بدانیم. 

امروزه در هر محیطی که بتوانید فکرش را بکنید از پنل ال ای دی سقفی گرد یا اشکال مختلف این پنل ها، مانند پنل مربعی و مثلثی استفاده می شود.  
این پنل ها با توجه به برخورداری از توانمندی بیش تر در زمینه ی روشنایی و هم چنین ایجاد نوری یکنواخت و زیبایی بیش تر در محیط مورد استفاده، نسبت به نسل های قبلی سیستم های روشنایی، بسیار محبوب تر هستند و از طرفداران بالا تری نیز برخوردار اند. 

برای آشنایی با ساز و کار و اطلاعات مورد نیاز خود در زمینه ی این پنل ها شما را به خواندن ادامه ی این مطلب دعوت می کنیم. 

فروشنده پنل ال ای دی سقفی گرد

کاربرد پنل های ال ای دی سقفی گرد

کاربرد پنل های ال ای دی سقفی گرد		از این پنل های سقفی در چه مکانهایی می توانم استفاده کنم؟

این سوال با توجه به خواسته ی شما و میزان نور مورد تقاضای شما از محیط مورد نظر و مسائل دیگری نظیر زیبایی و … می تواند مورد بررسی قرار بگیرد. 
اما به طور کلی اگر خواهان تجربه ی بهتری از شرایط نوری در هر محیطی باشید، کاربرد پنل های ال ای دی در مکان مورد نظر شما، برای شما بسیار مطلوب خواهد بود. 
ما در این جا قصد داریم به مهم ترین مکان هایی اشاره کنیم که می توانیم برای ایجاد شرایط مساعد نوری در آنها از پنل های سقفی استفاده کنیم. مهم ترین مراکز استفاده از پنل های ال ای دی به شرح زیر می باشد:

۱٫ استفاده در شرکتها و اداره ها: وقتی شما در اداره ای وارد می شوید که نور لامپ در آن سو سو می زند ناخودآگاه ذهن شما آرامش مورد نیاز برای انجام کاری که قرار بود انجام دهید را از دست می دهد. حال این شرایط را مقایسه کنید با اداره ای که با استفاده از پنل ال ای دی سقفی علاوه بر تامین کامل نور محیط، فضایی زیبا و آرام را نیز برای کارکنان و جلسات مشاوره و کاری فراهم کرده باشد. مطمینا یکی از ملاک های های میزان توسعه و پیشرو بودن شرکت، توجه به مسئله های محیطی مانند امکانات نوری محیط است.
پس از این رو استفاده از این نوع از سیستم روشنایی در شرکتها و اداره جات بسیار پر طرفدار و پر کاربرد می باشد. 

۲٫ استفاده در مراکز آموزشی: استفاده از پنل های ال ای دی سقفی به دلیل میزان مصرف بسیار کمتر انرژی و نور زیاد بسیار مناسب استفاده در مراکز تحصیلی و دانشگاهی می باشد.
از این پنل ها علاوه بر کلاس های مدارس و دانشگاه ها، می توان در اتاق های کنفرانس و سمینار ها نیز استفاده کرد که نوع پنل مورد نیاز با توجه به شرایط محیط مورد نظر متفاوت می باشد. 

۳٫ استفاده در مراکز درمانی و پزشکی: بیمارستانها و مراکز درمانی نیز با توجه به پروتکل های خاص خود در زمینه ی ایجاد فضایی آرام و مساعد برای بیمارهایی که پذیرش می شوند، می توانند از این روش روشنایی محیط استفاده کنند. 
این پنل ها افزون بر استفاده در بخش های بیمارستانها، مناسب استفاده در اتاق های جراحی و عمل های سرپایی نیز هستند، زیرا هم نور مورد نیاز محیط را به طور کامل تامین می کنند و هم مصرف انرژی بیمارستان را به شدت کاهش می دهند و در کنار این موارد دارای طول عمر بالاتری نیز نسبت به سایر منابع روشنایی می باشند. 

۴٫ استفاده در مراکز تجاری و پاساژها: امروزه بخش زیادی از این پنل های تولید شده توسط شرکتها، در مراکز تجاری و پاساژ های بزرگ استفاده می شوند که بخش عمده ای از مصرف این پنل های سقفی را در اختیار دارند. 

۵٫ استفاده در منازل مسکونی: با توجه به اهمیت مصرف کم تر انرژی و توجه به زیبایی منازل که امروزه بسیار بیش تر از قبل مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است، استفاده از این کالا برای منازل نیز محبوبیت زیادی بین مردم پیدا کرده است.
در حال حاضر پنل های ال ای دی سقفی در انواع مختلف سایزها و گونه ها برای استفاده در آشپزخانه ها، اتاق های خواب و سرویس بهداشتی و … با توجه به شرایط محیط مورد نظر، استفاده می شوند. 

میزان مصرف انرژی پنل های ال ای دی گرد سقفی

میزان مصرف انرژی پنل های ال ای دی گرد سقفی	نور زیاد ایجاد شده توسط پنل ها باعث افزایش مصرف انرژی نمی شود؟ 

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم: خیر!
نه تنها باعث افزایش میزان مصرف انرژی نخواهند شد، بلکه با توجه به ساختار خود و تکنولوژی به کار رفته در فرآیند تولید این پنل ها، به مراتب باعث کاهش مصرف انرژی در محیط نیز می گردند به نحوی که طول عمر بالای این پنل ها نسبت به نسل های قبلی منابع روشنایی، در کنار مصرف کم تر انرژی، باعث افزایش بهره وری از انرژی می شود. 

اگر بخواهیم میزان ثابتی از مصرف انرژی توسط یک پنل ال ای دی سقفی را مشخص کنیم نمی توانیم زیرا هر پنل سقفی با توجه به محیط مورد نظر، از تعداد لامپ های مختلفی در توان های نوری متفاوتی تشکیل می شود ولی در یک نتیجه ی کلی می توان گفت: این منابع تولید روشنایی میزان مصرف انرژی کم تری نسبت به منابع دیگر تامین روشنایی، دارند. 

تولید انواع پنل ال ای دی گرد سقفی بر حسب وات

تولید انواع پنل ال ای دی گرد سقفی بر حسب وات زمانی که شما برای خرید به فروشنده پنل ال ای دی مراجعه می کنید، متوجه خواهید شد که یکی از مهمترین مسائلی که برای خرید پنل ال ای دی باید مورد توجه قرار دهید میزان وات مصرفی این پنل ها می باشد.

در حقیقت پنل های ال ای دی نیز با توجه به میزان و کیفیت تولید نور در محیط، مقدار خاص و معینی از انرژی را بر حسب ژول در هر ثانیه مصرف می کنند که امروزه در سیستم های روشنایی این میزان مصرف انرژی را با وات مشخص می کنند. 
هرچه پنل ال ای دی سقفی شما دارای وات بیش تری باشد، انرژی بیش تری را مصرف می کند و در نهایت نیز میزان و کیفیت نور تولیدی اش افزایش می یابد. 

فروشنده های پنل ال ای دی سقفی در لاله زار

فروشنده های پنل ال ای دی سقفی در لاله زار برای تهیه ی پنل های ال ای دی سقفی مورد نیاز خود راه های بسیار زیادی وجود دارد.
شما از خرید غیر حضوری و آنلاین گرفته است تا مراجعه به مراکز فروش سیستم های روشنایی می توانید پنل مورد نیاز خود را تهیه کنید اما باید توجه داشته باشید که این خرید زمانی به استفاده ی کمتر از انرژی و میزان بهره وری بیش تر انرژی ختم خواهد شد که از فروشنده های معتبر محصولی با کیفیت را تهیه کنید. 

فروشگاه ما می تواند این تضمین را به شما بدهد که با خرید پنل ال ای دی مورد نیاز خود از ما، شما صاحب بهترین کیفیت و قیمت موجود در بازار حتی نسبت به مراکز بزرگی مثل بازار ال ای دی سقفی در لاله زار خواهید شد. 

برای گرفتن اطلاعات بیش تر و مشاوره با کارشناسان متخصص و تیم پشتیبانی ما، شما می توانید از طریق قسمت ارتباط با ما، با کارشناسان ما به صورت مستقیم ارتباط برقرار کرده و بهترین پنل ال ای دی سقفی گرد را با توجه به محیط مورد نظر خود تهیه کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حامد فتاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726712
whatsApp icon واتساپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: rodiko_panel@
آدرس کانال: Rdiko_Panel@
پست الکترونیکی: Rodikopanel@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پنل ال ای دی ۶۰*۶۰ روکار

پنل ال ای دی 60*60 روکار با توجه به اینکه از نظر ظاهری چه شکلی باشد و همچنین میزان واردات آن چقدر باشد از قیمت متفاوتی برخوردار است علاوه بر آن اگر از مکانی خری

دیدگاهتان را بنویسید