عرضه کننده پنل ال ای دی توکار گرد

پنل ال ای دی توکار یکی از انواع پنل ال ای دی با کاربرد و نصب متفاوت است .پنل های ال ای دی به منظور تامین نور با کیفیت و جایگزین محصولاتی هم چون لامپ های رشته ای و فلورسنت هستند .

پنل ها معمولا دارای یک قاب آلومینومی کم وزن که از سه لایه تشکیل شده اند و قاب پنل مهم ترین بخش آن می باشد که به منظور جلوگیری از هدر رفتن نور طراحی شده اند .

عرضه کننده پنل ال ای دی توکار گرد

مدل های جدید پنل ال ای دی توکار

مدل های جدید پنل ال ای دی توکار از مدل های جدید پنل ال ای دی توکارمی توان به پنل های زیر اشاره کرد :

1.پنل ال ای دی 60 در60 :

پنل 60 در 60 ،85 در صد از مصرف انرژی برق را صرفه جویی می کند و از آن جایی که عمر آن بالا است با یک بار هزینه کردن شما از خرید دوباره لامپ بی نیاز می سازد . انواع پنل 60 در 60 عاری از هر گونه مواد شیمیایی و سمی می باشند به همین دلیل از دوستداران طبیعت محسوب می شوند .و کیفیت نور این پنل ها دارای هیچ گونه لرزش و سو سو زدن نیستند .

2. پنل سقفی 30 در60 توکار سقف کاذبی:

طراحی پنل 30 در 60 مدرن و زیبا می باشد و به همین علت این پنل را در محیط های اداری ، تجاری استفاده می کنند . نور پنل ها 30 در 60 همانند نور روز است و از دیگر ویژگی آن این است که دارای نور ملایم گشتردا با توزیع برابر می باشد .

3. پنل ال ای دی توکار مربع:

پنل ال ای دی مربعی دارای ظاهر زیبا و کاربردی می باشد که در سه رنگ متفاوت و متنوع تولید می شود .و دارای قابلیت هایی هم چون عدم داشتن امواج مضر uvوIR ،قابلیت تعمیر و نگهداری آسان است و البته در مصرف انرژی برق صرفه جویی می کند .

4. چراغ سقفی ال ای دی توکار :

چراغ های سقفی خود در رنگ و طرح های مختلف به مشتریان ارائه می شود که آنها با توجه به کاربرد و سلیقه هر کدام که دوست دارند خریداری می کنند و رنگ نور آن ها آفتابی یا مهتابی می باشد.

5. پنل ال ای دی گرد:

پنل ال ای دی گرد نوعی دیگر از پنل های ال ای دی توکار است که دارای مزایایی هم چون مقاوم در برابر ضربه ، نور بدون اشعه های مضر، کاهش هزینه های برق و نور دهی بالا می باشد .

محاسن استفاده پنل ال ای دی توکار

محاسن استفاده پنل ال ای دی توکار همین طور که می دانید پنل های ال ای دی از جمله پنل های ال ای دی گرد با گذشت زمان و پیشرفت در تکنولوژی از جدیدترین نوع پنل های ال ای دی می باشند . و به سرعت توانسته اند جای سیستم های روشنایی و نوری را بگیرند این به دلیل ساختار متفاوت آن ها با دیگر سیستم های روشنایی می باشند .

پنل های ال ای دی بیشتر در مراکز خرید ، فروشگاه و مدارس و… استفاده می شود و امروزه به دلیل پایین آمدن قیمت های آن در محیط های مسکونی نیز از آن ها و استفاده می شود .

از مزیت های پنل ها توکار و روکار می توانیم سازگاری آنها با سیم کشی های قدیمی را گفت که به همین سبب مختصصان این محصولات را جایگزین لامپ های فلورنست و رشته ای که انژی بیشتری مصرف می کنند کرده است .

از مزایای دیگر می توان تابش نور برابر در تمامی محیط ، مقاوم در برابر ضربه ،بروز بودن و پیشرفته بودن آن ، آسیب نرساندن به چشم را نام برد .

مراکز فروش پنل ال ای دی توکار

مراکز فروش پنل ال ای دی توکار عرضه پنل ال ای دی هنگامی آغاز می شود که در کارخانه ها به وسیله مواد اولیه مرغوب و با کیفیت انواع پنل های ال ای دی از جمله پنل ال ای دی گرد تولید و به بازار برای خرید مشتریان ارائه می شود .

فروش پنل توکار در بعضی از مواقع مستقیما از شخص تولید کننده به شخص مشتری عرضه و بهفروش می رسد و در مواقع دیگر مشتریان از فروشگاه ها آن را خریداری می کنند .

رودیکو پنل عرضه کننده محصولات الکترونیکی می باشد و همچنین پنل های ال ای دی توکار و روکار را نیز ارائه می دهد . رودیکو پنل محصولاتش را با مواد اولیه مرغوب به بازار عرضه می کند و به خاطر همین عامل مشتریان زیادی در خارج و داخل کشور دارد .

شما می توانید با رفتن به این وب سایت معتبر از اطلاعات بیشتری آگاه شوید:

www.electronicia.ir

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.