شرکت بازرگانی فروش انواع قطعات الکترونیکی

انواع قطعات الکترونیکی صنعتی چه قطعاتی می باشند؟ بزرگترین شرکت بازرگانی وارد کننده قطعات الکترونیکی به ایران چه شرکتی می باشد؟ قطعات الکترونیکی را از کدام کشور های وارد ایران می کند؟
امروزه مبحث برق صنعتی و قدرت آنقدر مهم شده است که به علم الکترونیک سر فصل جدیدی اضافه شده است به نام الکترونیک صنعتی که این یعنی اینکه قطعات الکترونیکی صنعتی هم در حال تولید می باشد که این قطعه ها شامل کنتاکتور ها،رله ها،استاتر ها و تریستور ها می باشد که در اینجا کنتاکتور را برای شما معرفی می کنیم.

کنتاکتور یک قطعه صنعتی می باشد که به صورت الکترونیکی آن به تازگی به صنعت الکترونیک اضافه شده است.
کنتاکتور وسیله ای است که برق را قطع و وصل خواهد کرد اما با کلید تفاوت می کند بلکه کنتاکتور به طور اتوماتیک این کار را انجام می دهد، از این قطعه الکترونیکی صنعتی برای ماشین های صنعتی به کار می رود.

بزرگترین شرکت بازرگانی که قطعات الکترونیکی را وارد ایران می کند شرکت صارش می باشد در واقع این شرکت بازرگانی قطعات الکترونیکی با کیفیتی را از کشور های چین و ژاپن وارد ایران خواهد کرد.

روش های خاموش کردن تریستور

تریستور از انواع قطعات الکترونیکی صنعتی می باشد که برای خاموش کردن آن راه های زیادی وجود دارد که در ادامه برای شما می گوییم.
اولین راه این است که جهت آند و کاتد تریستور را بر عکس کنید یعنی آند منفی و کاتد مثبت باشد، دومین راه این است که جریان آند را قطع کنیم.

مزایای تریستور PUT به UJT
ولتاژ شکست تریستور پی یو تی بالاتر از یو جی تی می باشد و برای ولتاژ های پایین موثر می باشد، قیمت آن کمتر از تریستور یو جی تی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.