سایت فروش اسیلوسکوپ گودویل مرغوب

اسیلوسکوپ گودویل با پهنای باند 100 مگاهرتز و بالاتر، برای کاربرد های مختلف، توسط سایت های فروش، به فروش می رسد. خرید اسیلوسکوپ گودویل مرغوب را از مراکز معتبر با قیمت مناسب انجام دهید

اسیلوسکوپ گودویل از جمله اسیلوسکوپ های دیجیتال است. که از جمله تجهیزات اندازه گیری و ابزار های دقیق برای محاسبه می باشد. وسیله موردنظر در صنایع مختلف از جمله برق کاربرد فراوانی دارد. هر کدام از اسیلوسکوپ های گودویل با فرکانس های مختلف، قیمت های متفاوتی هم دارند.این محصول توسط شرکت های مختلفی در سراسر کشور عرضه می شود.
اما نمی توان گفت هر کدام از آن ها کیفیت بالایی دارند. چرا که امروزه هر محصولی نوع باکیفیت و بی کیفیت دارد. که نوع باکیفیت دارای قیمت بالاتری می باشد. پس باید گفت اسیلوسکوپ گودویل باکیفیت، قیمت بالاتری نسبت به انواع بی کیفیت آن دارد. این نوع از اسیلوسکوپ  نیز انواع مختلفی دارد. که هر مدل آن، دارای مشخصات فنی متفاوتی می باشد. برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید.

اسیلوسکوپ گودویل مرغوب

اسیلوسکوپ گودویل مدل GW instek GDS 2304A یکی از مدل های اسیلوسکوپ مرغوب گودویل می باشد. که به صورت دیجیتالی است.

مشخصات فنی آن نیز به شرح زیر است.

 • فرکانس 300 مگا هرتز
 • 4 کاناله
 • سرعت نمونه برداری GS/s2
 • ماژول لاجیک آنالایزر 8 و 16 کاناله با سرعت نمونه برداری 500MS/s
 • صفحه نمایش رنگی 8 اینچی
 • 36 نوع اندازه گیری به شکل اتوماتیک
 • فانکشن FFT  و FFT rms
 • خروجی SVGA
 • فن آوری VPO
 • قابل اتصال به PC توسط پورت USB و RS232

البته به غیر از این مشخصه های فنی، مواد اولیه ساخت وسیله و شرکت سازنده در مرغوبیت محصول، سهم بالایی دارد. در زیر نیز انواع اسیلوسکوپ های گودویل را می توانید مشاهده کنید.

 1. اسیلوسکوپ گودویل مدل GW instek GDS 2072E
 2. اسیلوسکوپ گودویل مدل GW instek GDS 2204E
 3. اسیلوسکوپ گودویل مدل GW instek GDS 1052U
 4. و…

برای خرید اسیلوسکوپ گودویل به نمایندگی های فروش مطمئن مراجعه کنید.

اسیلوسکوپ گودویل

اسیلوسکوپ گودویل را از کجا می توان خرید؟

اگر به وسیله ای نیاز دارید که هم محاسبه و اندازه گیری قوی برای شما انجام دهد. هم اینکه امکانات و قابلیت های مختلفی داشته باشد. سایت های فروش، پیشنهاد ما به شماست. می توانید از طریق سایت های فروش که در این زمینه فعالیت خوبی دارند، اقدام کنید. خرید اسیلوسکوپ ها را همیشه یا از سایت ها و یا از شرکت های بزرگ موجود در مراکز استان ها، انجام دهید. اگر نمی دانید بهترین آن ها را از کجا می توان خریداری کرد، لطفا از سایت های معتبر کمک بگیرید. تا خرید بی دغدغه ای را داشته باشید.

اسیلوسکوپ گودویل

سایت فروش انواع اسیلوسکوپ

امروزه به دلیل پیشرفت های فراوان در زمینه فروش اینترنتی، سایت های فروش گسترده تر شده اند. همانطور که می دانید خرید لوازم و تجهیزت الکترونیکی از سایت های ناشناس، سختی های خاص خود را دارد. اما شما می توانید بهترین سایت فروش انواع اسیلوسکوپ ها را پیدا کنید. تا خرید اینترنتی اسیلوسکوپ ها را نیز تجربه کنید. اولین قدم، انتخاب سایت قابل اعتماد می باشد. از این لحظه به بعد شما بهترین خرید ها راخواهید داشت.

اسیلوسکوپ گودویل

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.