خانه / اسیلوسکوپ / سایت فروش اسیلوسکوپ مولتی متریکس در بازار

سایت فروش اسیلوسکوپ مولتی متریکس در بازار

اسیلوسکوپ مولتی متریکس فرانسه که دارای تاییدیه رسمی از اتحادیه اروپا می باشد، امروزه با بهترین کیفیت ها در بازار عرضه می شوند. در سایت های فروش با قیمت و کیفیت عالی به فروش می رسد.

اسیلوسکوپ مولتی متریکس انواع مختلفی دارند. که توسط شرکتی فرانسوی تولید می شوند.این شرکت اسیلوسکوپ های خود را در دو نوع آنالوگ و دیجیتال عرضه می کنند.امروزه بیشتری نوعی که مورد استفاده قرار می گیرد، نوع دیجیتال آن است.

اگر نمی دانید در کدام بازار ها می توان اسیلوسکوپ مولتی متریکس را پیدا کرد، به سایت های فروش مراجعه کنید. که انواع مدل های مختلف از اسیلوسکوپ ها را می توانید پیدا کنید.اسیلوسکوپ های مولتی متریکس نیز دارای قیمت های متفاوتی هستند، که می توانید با مراجعه به سایت های اعلام قیمت، قیمت های بروز را به دست آورید.

اسیلوسکوپ های مولتی متریکس

اسیلوسکوپ های مولتی متریکس به عنوان آمپرمتر، ولت متر و اهم متر استفاده می شوند.به طور کلی می توان گفت که برای اندازه گیری و محاسبه تجهیزات الکتریکی از اسیلوسکوپ ها استفاده می گردد.فقط هر کدام از اسیلوسکوپ ها، با توجه به شرکت سازنده قابلیت های کمتر یا بیشتری نسبت به انواع دیگر دارند.از نکات مهم در خرید اسیلوسکوپ ها، توجه به فرکانس کاری و سرعت نمونه برداری می باشد. البته موارد زیر نیز می تواند در خرید اسیلوسکوپ ها به شما کمک کند.

 • پهنای باند
 • تعداد کانال ها
 • نرخ نمونه برداری
 • تریگر
 • مقدار حافظه
 • امکان اندازه گیری اتوماتیک
 • امکان اتصال به کامپیوتر
 • اندازه و ویژگی های صفحه نمایشگر
 • و…

اسیلوسکوپ مولتی متریکس

انواع اسیلوسکوپ مولتی متریکس

 1. اسیلوسکوپ آنالوگ مولتی متریکس مدل xo3002b
 2. اسیلوسکوپ دیجیتال مولتی متریکس مدل DMM16
 3. اسیلوسکوپ مولتی متریکس مدل DM 100
 4. اسیلوسکوپ مولتی متریکس مدل DMM 240
 5. و…

هر کدام از این موارد گفته شده با قیمت های مختلفی در بازار عرضه می شوند.از انواع مولتی متریکس های دیجیتال و آنالوگ برای فعالیت های برق، رباتیک و همچنین صنایع مختلف استفاده می گردد.

اسیلوسکوپ های مولتی متریکس در ایران

اسیلوسکوپ ها در انواع مختلف و همچنین مولتی متریکس که توسط شرکت های واردکننده به بازار ایران وارد می شوند، تولید می گردند.اسیلوسکوپ های مولتی متریکس توسط شرکت فرانسه تولید می شوند. شما می توانید انواع مدل های دیجیتال و آنالوگ آن را در بازار ایران پیدا کنید.البته هر کدام از این محصولات با کیفیت ها و کاربرد های مختلفی تولید می شوند.برای خرید اسیلوسکوپ با کیفیت بالا، می توانید از سایت های فروش در این زمینه کمک بگیرید.

اسیلوسکوپ مولتی متریکس

فروشنده انواع اسیلوسکوپ های مولتی متریکس

امروزه سایت های فروش بهترین فروشنده های انواع اسیلوسکوپ مولتی متریکس به شمار می روند.به بیان دیگر آن ها اطلاعات دقیق تری را در مورد محصول، نسبت به فروشنده های موجود در بازار، ارائه می کنند.

اسیلوسکوپ مولتی متریکس

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حامد فتاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726712
whatsApp icon واتساپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: rodiko_panel@
آدرس کانال: Rdiko_Panel@
پست الکترونیکی: Rodikopanel@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خریدار اسیلوسکوپ استوک و کار کرده

خرید اسیلوسکوپ استوک کارکرده یا همان دست دوم از طریق سایت های آنلاین اینترنتی و صفحات مجازی به فروش می رسد. اسیلوسکوپ وسیله ای در صنعت برق و اندازه گیری می باشد

دیدگاهتان را بنویسید