سایت اینترنتی فروش قطعات الکترونیکی ترانزیستور

خرید و فروش انواع قطعات الکترونیکی ترانزیستور در سایت اینترنتی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت ها به نسبت بازار الکترونیک ایران امکان پذیر می باشد.
قطعات الکترونیکی از نیاز های اساسی برای ساخت مدار های الکترونیکی می باشد، قطعه های الکترونیکی انواع های مختلفی را دارد که یکی از این قطعه ها ترانزیستور ها می باشند.
در این مقاله قصد داریم درباره قطعه ترانزیستور برای شما صحبت کنیم تا شما از کاربرد آن در مدار اطلاعاتی را داشته باشید.

ترانزیستور در دو نوع تولید می شود یک نوع پی ان پی و نوع دیگر ان پی ان می باشد در واقع ترانزیستور از سه پایه تشکیل شده است یک پایه بیس می باشد و پایه دیگر امیتر به معنی منتشر کننده و در آخر پایه کلکتور می باشد که این به معنی جمع کننده می باشد.
ترانزیستور ها به معنی دو قطبی می باشد و برای هدایت جریان ها در الکترون و حفره ها به کار می رود، کاربرد ترانزیستور برای تقویت در مدار استفاده می شود.
خرید و فروش انواع قطعات الکترونیکی ترانزیستور از طریق سایت های اینترنتی با قیمت مناسب و بدون واسطه انجام می گیرد.

شناسایی قطعه الکترونیکی سلف

سلف یک نوع دیگر از قطعات الکترونیکی می باشد که یک نوع سیم پیچ می باشد و از طریق پیچیدن سیم به شکل حلقه ای انرژی الکتریکی را در خود ذخیره می کند و از قسمت های اصلی تشکیل شده است 1-سیم پیچ 2- هسته.
برای ذخیره کردن انرژی در مدار قرار می گیرد، سلف ها انواع مختلفی را دارد سلف مقاومتی،سلف بشکه ای و انواع های دیگر می باشد.
سلف مقاومتی شبیه به مقاومت های معمولی خواهد داشت و سلف بشکه ای هم شبیه به بشکه می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.