خرید پنل LED سقفی روکار 60 وات

با پشرفت تکنولوژی و همچنین تمایل بشر به تکامل و بهتر کردن محصولات ساخته دست خود ، رفته رفته حضور لامپ های روشنایی کم و کم تر شده و انواع پنل سقفی جایگزین آن ها شده است. این پنل ها دارای مزایا بیشتری نسبت به انواع لامپ های روشنایی هستند. از این پنل ها معمولا در سقف ها استفاده می شود که انواع آن شامل پنل LED سقفی روکار و توکار می باشد که نوع روکار آن بسیار پر طرفدار است.

خرید پنل LED سقفی روکار 60 وات

مشخصات بهترین پنل روشنایی

مشخصات بهترین پنل روشنایی پنل های LED دارای تکنولوژی پیشرفته تری نسبت به انواع لامپ روشنایی هستند و با توجه به طراحی مدرن و جدیدشان جایگزین های مناسبی برای انواع لامپ و فلورسنت ها هستند. این پنل ها همچنین گزینه های مناسب جهت تنظیم نور داخلی فضا و ساختمان می باشند. باز بودن دست طراح برای طراحی انواع پنل ، کیفیت نور خوب و بالا ، طول عمر نسبتا زیاد ، وجود طیف های رنگی متنوع ، قابلیت استفاده به صورت طولانی مدت ، قابلیت ست شدن با انواع نرم افزار های متنوع و متعدد و… از مزیت های این نوع پنل هستند.

همچنین این نوع پنل ها نسبت به انواع لامپ دارای مدار ها و تراشه های بیشتری هستند در نتیجه میزان نور و کیفیت نور تولید شده توسط آن ها نسبت به لامپ های معمولی بیشتر است. این پنل ها در سایز و اندازه های متنوع و متفاوتی برای انواع فضا های ساختمانی طراحی و تولید شده اند. هدف از تولید این پنل ها ایجاد یک شرایط نوری و با کیفیت بالا می باشد. پنل های سقفی از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که می توان به قاب آن که مهم ترین بخش آن است و از جنس آلومینیوم سبک و سه لایه درست شده است و موجب جلوگیری از هدر رفتن نور می شوند.

اجزای دیگر آن نیز شامل چیپت های LED داخل پنل ، دیفیوز ( که نقش آن توزیع و پخش نور به صورت یکنواخت در سطح رویی پنل می باشد و مکان تعبیه آن دقیقا در مقابل صفحه ایست که نور را هدایت می کند ) ، صفحه هدایت کننده نور ( که نور را پخش می کند ) وصفحه منکعس کننده نور که مکان آن دقیقا پشت صفحه هدایت کننده است. برای حفظ ایمنی پنل ها آن ها را به هیت سینک مجهز می کنند. قابل ذکر است که انواع پنل های ال ای دی از بقیه منابع روشنایی بسیار کم مصرف هستند همچنین کیفیت پنل ال ای دی و طول عمر آن ها بالاست .

مثلا طول عمر یک پنل سقفی 60 وات حدودا 60 هزار ساعت می باشد درحالیکه میانگین طول عمر یک لامپ رشته ای 60 وات 1500 ساعت است که این محاسبه طول مفید بر اساس کارکرد مفید پنل ، و روشنایی مفید آن است. همچنین این پنل ها با توجه به تکنولوژی ساخت آن دوست دار محیط زیست هستند ، هیچگونه اشعه مضری از خود ساطع نمی کنند ، به هنگام تولید آن ها آسیبی به محیط زیست نمی رسد و همچنین قابل بازیافت نیز هستند.

کیفیت نور بالای پنل سقفی LED

کیفیت نور بالای پنل سقفی LED پنل های ال ای دی از کیفیت نور بالایی برخوردار می باشند و آن هم به دلیل تکنولوژی ساخت آن ها می باشد. به این صورت که صفحه هدایت کننده نور پنل طراحی شده از یک نوع ماده نوری می باشد که به هنگام متصل کردن پنل به منبع تغذیه ، به سرعت نور یکدستی را در کل صفحه پنل پخش می کند و این حاصل کار هماهنگ دیفیوز و صفحه هدایت کننده می باشد. این هماهنگی امکان ارایه نوری یکنواخت بدون هیچ گونه لرزش نور و بدون پخش هیچ گونه اشعه فرابنفش می باشد.

پخش انواع پنل LED سقفی روکار

پخش انواع پنل LED سقفی روکار انواع پنل های LED بعد از تولید ، برای فروش در اختیار عرضه کنندکان عمده و فروشگاه های لوازم الکتریکی قرار می گیرند. شما هم می توانید برای تولید این محصولات با کیفیت به صورت حضوری از فروشگاه های لوازم الکتریکی و هم به صورت غیر حضوری از سایت های معتبر خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.