خرید عمده پنل ال ای دی 40*40

پنل ال ای دی نسبت به لامپ های قدیمی، دارای ماندگاری بیشتر و همچنین مصرف انرژی کمتری هستند. پرکاربردترین نمونه این پنل ها مدل هایی با اندازه های متوسط است که امکان استفاده از آن در بسیاری از فضا ها وجود دارد. پنل ال ای دی 40*40 یکی از پر فروش ترین محصولات تولید شده در این زمینه است که در ادامه مطلب به برخی از مشخصات و ویژگی های آن خواهیم پرداخت.

چنانچه قصد خرید پنل ال ای دی 40*40 را دارید، سری به عمده فروشان لوازم الکتریکی بزنید.

خرید عمده پنل ال ای دی 40*40

پنل ال ای دی 40*40 چیست؟

پنل ال ای دی 40*40 چیست؟ پنل ال ای دی در واقع بستری است که در آن، ال ای دی های ریز بر روی مدار های الکترونیکی کاشته شده و در کنار هم می‌توانند نوری یکنواخت و ملایم، جهت روشنایی فضای مورد نظر را فراهم کنند. پنل های ال ای دی می‌توانند تولید نور مناسب برای استفاده در روز یا شب بسیاری از مشکلات لامپ های رشته ای قدیمی را حل کرده و نسبت به آن ها مصرف پایین تری را داشته باشند.

ابعاد 40*40 که به عنوان پرفروش ترین نمونه ال ای دی های پنلی جهت مصارف خانگی و یا صنعتی استفاده می شود، می تواند در فضای منزل یا در فضای محیط کار و همچنین ادارات مورد استفاده قرار گیرد. برای اماکنی که به عنوان کارخانه یا کارگاه مشغول به فعالیت هستند نیز استفاده از این محصولات رواج پیدا کرده است؛ اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که در صورت بالا بودن ارتفاع سقف بیش از ۴ یا ۵ متر باید از پنل های بزرگتر استفاده کنید تا بتوانید روشنایی محل مورد نظر را به حد مطلوب برسانید.

مدل های مختلف پنل تولید شده در جهان خود به دو نوع پنل smd و پنل cob تقسیم می شوند که هر کدام ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارند. هر کدام از این پنل ها نیز می‌توانند به صورت روکار یا توکار مورد استفاده قرار گیرند. پنل های توکار معمولاً برای فضاهایی که دارای سقف کاذب هستند و امکان نصب پنل در فضای پشتی سقف وجود دارد، مورد استفاده قرار می گیرند. اما نمونه های روکار انواع پنل ال ای دی قابلیت این را دارند که در تمام فضا ها و حتی جاهایی که از سقف معمولی بدون فضای کاذب بهره می‌برند، مورد استفاده قرار گیرند.

نور حاصل از پنل ال ای دی بسیار یکنواخت بوده و در صورت نگاه مستقیم به آن همانند لامپ های رشته ای یا لامپ های ال ای دی حبابی دیگر، به چشم آسیبی نخواهد زد. برخی از پنل ها دارای ساختار قدیمی تری هستند و نسبت به نمونه های جدیدتر آن، از لحاظ فاصله دیود های ال ای دی به سطح پنل متفاوت اند.

فاصله بیشتر دیود تا سطح پنل باعث می شود تا نور یکنواخت تری از از آن ساطع شود اما میزان شدت نور در این پنل ها نسبت به نمونه های جدیدتر که تقریباً به سطح پنل چسبیده‌اند کمتر است. در واقع می‌توان گفت طرح های جدیدتر پنل ال ای دی برای تولید شدت نور یکسان نسبت به پنل های قدیمی تر از برق کمتری نیز استفاده می کنند.

مشکل اصلی در خیلی از لامپ های قدیمی، لرزش اولیه و کم و زیاد شدن نور در زمان روشن کردن آن بود که این مشکل در پنل های ال ای دی به طور کامل برطرف شده است. از مزیت های دیگر که باعث استفاده گسترده از پنل ها شده، طول عمر بالای آن است که سبب صرفه جویی در هزینه ها شده، علاوه، هر پنل به طور میانگین 60000 ساعت می تواند عمر کند. در مقابل لامپ های رشته ای معمولی چیزی حدود 1500 ساعت دوام دارند.

با یک حساب سرانگشتی به این نتیجه می رسیم که طول عمر چراغ ال ای دی 40 برابر لامپ های معمولی است که هر انسان عاقلی را ترغیب به خرید می کند.

انواع مدل های پنل ال ای دی 40*40

انواع مدل های پنل ال ای دی 40*40 برند های مختلف تولید کننده انواع ال ای دی پنلی محصولات خود را در ابعاد و شکل های متفاوتی تولید می کنند که هر کدام از آنها جهت استفاده در مکان مخصوص به خود مناسب است. نمونه‌های 40*40 این محصولات که به صورت مربعی تولید می‌شوند، از لحاظ توان با نمونه‌های گرد که دارای قطر ۴۰ سانتیمتر هستند تقریباً مشابه اند.

در کنار برند های مختلف تولید کننده انواع ال ای دی پنل موجود در ایران، که از تکنولوژی بومی برای تولید این محصولات استفاده می کنند، نمونه های خارجی نیز وجود دارند که البته از لحاظ قیمتی نسبت به محصولات ایرانی تفاوت بسیاری دارند. برخی از ال ای دی پنل ها دارای سیستم هوشمند جهت روشن و خاموش کردن آنها هستند و برخی دیگر نیز با استفاده از تایمر عمل قطع و وصل کردن برق را انجام می دهند.

اما نمونه های جدیدتر انواع پنل ال ای دی ۴۰ * ۴۰ که می توانند به صورت مستقل از کل سیستم سیم کشی ساختمان فعالیت کنند، مجهز به سنسورهای سنجش میزان نور محیط هستند تا در صورت لزوم و کاهش مقدار نور روشن شده و مورد استفاده قرار گیرند.

پنل های با کیفیت تر معمولاً دارای بدنه های آلومینیومی هستند که می توانند به عنوان هیت سینک نیز عمل کرده و حرارت ایجاد شده ناشی از روشن ماندن دیود های ال ای دی را به محیط انتقال دهند؛ اما برای اینکه این انتقال حرارت به شکل صحیح و مناسب انجام گیرد پنل در سطح پشتی خود نیاز به فضای خالی دارد تا بدنه آلومینیومی بتواند به صورت مستقیم حرارت را به مولکول های هوا انتقال دهد.

کسانی که قصد خرید عمده پنل ال ای دی ۴۰ در ۴۰ با بدنه آلومینیومی را دارند باید توجه داشته باشند که استفاده از این محصولات در مکان هایی که دارای سقف کاذب اند می تواند بسیار بهتر و مناسب تر باشد.

پس چه بهتر که از پنل های ال ای دی در معماری مدرن امروزی استفاده شود. در واقع می توان گفت بشر روز به روز به دنبال راهی است که بتواند با شعار “اسراف کمتر، زندگی بهتر” پیش رود.

متاسفانه منابع برقی کشور در حال کاهش هستند و این یعنی زنگ خطری بزرگ برای تهدید زندگی آیندگان. چنانچه بتوانیم تجهیزات برقی کم مصرف همچون پنل های ال ای دی را به تولید انبوه و استفاده اجباری از آن کنیم، می توانیم آینده ای روشن را پیش رو داشته باشیم.

مشخصان پنل ال ای دی سقفی 40*40 شیله

مشخصان پنل ال ای دی سقفی 40*40 شیله برند شیله یکی از بهترین و معتبر ترین برند های تولید کننده انواع پنل ال ای دی سقفی در ابعاد مختلف است. این پنل ها با ساختاری چند لایه و سازه های سبک قابلیت استفاده در اماکن مختلف را دارند. نمونه محصولات تولید شده توسط شیله، از لحاظ جنس بدنه بسیار مناسب می باشند. کیفیت و مقاومت این بدنه ها در ابعاد 40*40 نسبت به بدنه های بزرگتر، مناسب تر می باشد. شما می توانید محصولات تولید شده توسط این برند را در نمونه های روکار یا توکار تهیه کنید و آن را در محل مناسب استفاده نمایید.

این کارها از لحاظ دوام و طول عمر جز برترین محصولات موجود در بازار می باشند. علاوه بر مدل های مربعی و مستطیل شکل، امکان خرید این محصولات در نمونه‌های گرد نیز وجود دارد.

کیفیت مناسب در پنل های ال ای دی سقفی شیله باعث شده روز به روز استفاده از آن گسترش یابد و در خیلی از اماکن خصوصی و عمومی از آن استفاده شود.

مراکز خرید عمده پنل ال دی 40*40

مراکز خرید عمده پنل ال دی 40*40 داشتن تجربه و شناخت کافی در مورد مدل های مختلف پنل ۴۰ در ۴۰ و همچنین مشخصان پنل های موجود در بازار می تواند فرد خریدار را در انتخاب بهترین پنل ال ای دی ۴۰ در ۴۰ یاری کند.

اگر تجربه کافی در این زمینه را نداشته باشید بهتر است با افرادی که در طول سالیان گذشته به این کار مشغول بوده و از قیمت ها و مشخصات دقیق این محصولات آگاهی دارند کمک بگیرید. شما می توانید این محصولات را به صورت فیزیکی یا اینترنتی خریداری نمایید. در صورت ثبت سفارش به صورت اینترنتی، محصول به عنوان یک مرسوله پستی برای شما ارسال خواهد شد.

با توجه به آنچه از این مقاله خواندید، فرصت را از دست ندهید و با خرید پنل های ال ای دی هر چه بیشتر در جهت صرفه جویی مصرف برق قدم بردارید.

پنل ال ای دی 40*40 چیست؟

پنل ال ای دی 40*40 چیست؟ پنل ال ای دی جز منابع نوری محسوب می شود که امروزه توانسته جایگزین مناسبی برای لامپ های قدیمی پرمصرف باشد. این پنل ها در سایزهای متنوع تولید می شود که از استاندارد ترین آنها می توان به پنل ال ای دی 40*40 اشاره نمود.

انواع مدل های پنل ال ای دی 40*40

انواع مدل های پنل ال ای دی 40*40 پنل های ال ای دی 40* 40 در انواع مختلف به بازار عرضه شده اند که هر مدل از آن برحسب موقعیت استفاده، به شکل های متنوع ساخته شده اند. در زیر به این نمونه ها اشاره می کنیم:

  1. پنل مستطیل-مربعی
  2. پنل دایره ای
  3. پنل‌های Edge Light
  4. پنل های Back Light
  5. پنل سه حالته دو رنگ

کاربرد پنل ال ای دی 40*40

کاربرد پنل ال ای دی 40*40 پنل های ال ای دی را می توان در هر جایی که تصورش را کنید، استفاده نمود. ‌معمولا بیشترین کاربرد پنل ال ای دی در مکان هایی است که دقت کار حرف اول را می زند و وجود نور زیاد از الزامات کار محسوب می شود. به طور مثال می توان به بیمارستان‌ها، مراکز تولیدی و کارخانجات، مدارس، دفاتر اداری و… نام برد.

فروش ویژه انواع پنل ال ای دی 40*40

فروش ویژه انواع پنل ال ای دی 40*40 برای خرید هر محصولی، باید به مکان مطمئن در آن زمینه مراجعه نمود تا خیال مان بابت آنچه خریداری نموده ایم، راحت باشد. برای خرید انواع تجهیزات برقی همچون پنل های ال ای دی می توانیم به مراکز فروش پنل ال ای دی به صورت عمده برویم و از فروش ویژه آنها استفاده کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.