خانه / قطعات الکترونیکی / خرید قطعات الکترونیکی / خرید انواع قطعات الکترونیکی اس ام دی در کرج

خرید انواع قطعات الکترونیکی اس ام دی در کرج

کاربرد انواع قطعات الکترونیکی اس ام دی در چه مدار های الکتریکی می باشد؟ خرید و فروش انواع قطعات الکترونیکی در کرج از چه طریقی صورت می گیرد؟
همانطور که می دانید قطعات الکترونیکی برای مدارات مختلف در دو نوع تولید خواهد شد یک نوع آن دیپ است و نوع دیگر اس ام دی که در این مقاله علمی قصد داریم کاربرد قطعه اس ام دی را برای شما بیان کنیم.

از قطعات اس ام دی قطعات بسیار ریز الکترونیک و گران برای مدار های گوشی های موبایل،سیستم های کامپیوتری و سایر مدار های دیگر که احتیاج است که حتما برد مدار چاپی سایز کوچکی داشته باشد مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

خرید و فروش انواع قطعات الکترونیکی اس ام دی در کرج از طریق شرکت های بازرگانی فروش این شهر صورت می گیرد جهت خرید عمده می توانید از طریق این شرکت ها اقدام نمایید.

مزیت و کاربرد قطعه الکترونیکی دیاک

دیاک قطعه الکترونیکی می باشد که برابر با دو دیود چهار لایه موازی می باشد و برای کنترل کننده توان استفاده می شود، مزیت و کاربرد قطعه دیاک برای استفاده در ولتاژ های ای سی خواهد بود.

قطعه الکترونیکی آی سی OR گیت

آی سی اور گیت برای مدار های منطقی به کار می رود که خروجی آن در صورتی فعال می باشد که حداقل یکی از ورودی های آن فعال باشد یعنی به اصطلاح تخصصی ۰ یا ۱ باشند، طرز قرار گیری آن در مدار به صورت موازی می باشد و عملگر آن جمع خواهد بود.

شماره آی سی OR گیت ۷۴۳۲ می باشد که برای اینکه شماره تمام آی سی های مدار منطقی را بدانید باید دفترچه مخصوص آی سی ها را همراه داشته باشید تا شماره آی سی ها را همیشه داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حامد فتاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726712
whatsApp icon واتساپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: rodiko_panel@
آدرس کانال: Rdiko_Panel@
پست الکترونیکی: Rodikopanel@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قطعات الکترونیکی تبلت

خرید و فروش قطعات الکترونیکی تبلت

آیا قصد خرید یا فروش قطعات الکترونیکی تبلت را دارید؟ کجا می توان این کار …

دیدگاهتان را بنویسید