جارو دستی فانتزی باعث حمله موش های گرسنه به خانه ها در کشور چین شد

جارو دستی فانتزی (که در برخی از اشکال به عنوان چوب جارو نیز شناخته می شود) ابزاری برای تمیز کردن است که از یک دسته استوانه ای بلند (شبیه یک چوب ) تشکیل شده است که به انتهای آن شاخه ها یا الیافی به طور کلی سفت و تقریباً موازی وصل شده است. بنابراین انواع برس یا قلم مو با دسته بلند است.

معمولاً برای حذف گرد و غبار یا سایر زباله های کوچک از کف و جمع آوری و جمع آوری مواد ریز در ترکیب با یک گردگیر استفاده می شود. این اصطلاح ادامه کلمه لاتین scopae جمع scopa ، “شاخه” و نام برخی از گیاهان و به ویژه برخی از گونه های گیاهان اریکاسه مانند Erica scoparia است که شاخه های بلند و نازک می دهند.

آنها در ابتدا با دسته‌هایی از شاخه‌های خشک ساخته می‌شدند که با اتصالات مختلف در اطراف چوبی که به عنوان دسته کار می‌کرد، جمع‌آوری و ثابت می‌شدند.

نوع نارنجک ، با همین معنی، نام خود را از دانه ها گرفته استیا ناز کردن شاخه های سورگوم یا ارس که برای ساخت آن استفاده می شود.

جارو اولین وسیله ای بود که انسان برای نظافت خانه یا به طور کلی برای نظافت محل زندگی خود استفاده می کرد. شاید شناخته شده ترین جارو فندق، توس، جارو، بامبو و غیره باشد.

جارو

برای جارو کردن فضاهای باز استفاده می شود. از سوی دیگر، ساخت و فروش جاروهای سورگوم که معمولاً برای جارو کردن خانه ها استفاده می شد، حداقل تا جنگ جهانی دوم اهمیت زیادی در اقتصاد داشت .

دو منطقه عمدتاً در تولید جاروهای سورگوم دخیل بودند: Polesine و استان پادوآ و Canavese ، به ویژه شهر کوچک تورین Foglizzo.، معروف به سورگوم قرمز گرانبها و کمیاب است.

جارو کلاسیک برای فضای باز در سورگوم

با این حال، اگر برای استان پادوآ جارو سورگوم منبعی بود که به صورت «صنعتی» مورد بهره برداری قرار می گرفت، برای شهر کوچک Canavese جارو سورگوم یک مصلحت ساده برای پرکردن روزها بود.

در Foglizzo در واقع جاروها را در اصطبل ها در روزهای زمستانی که امکان کار در حومه شهر وجود نداشت، درست می کردند.

از این دو مرکز جاروها اغلب توسط همان صنعتگرانی که آنها را می ساختند در سرتاسر ایتالیا توزیع می کردند. جارو سورگوم همیشه به طور کامل با دست ساخته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.