تولید کننده پنل ال ای دی کناف

تولید کننده پنل ال ای دی کناف هدف خود را بالا بردن کیفیت قرار داده است،به علت اینکه محصول پر تقاضا است و روز به روز بر تولید خود می‌افزایند تا بتواند نیاز داخلی جامعه را برطرف کند و از طریق و فروشگاههای سراسر کشور عرضه نماید تا امکان دسترسی به شما عزیزان فراهم شود علاوه بر آن را می توانید با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی معتبر سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.

تولید کننده پنل ال ای دی کناف

بهترین مکان استفاده از پنل ال ای دی

بهترین مکان استفاده از پنل ال ای دی

 • پنل ال ای دی گرد یکی از انواع پنل ال ای دی می باشد که دارای مدل های دیگر از جمله مستطیل آویزان و توکار که باید متناسب با مکان مورد نظر از هر کدام از این مدل ها استفاده شود تا زیبایی آن حفظ کرد و همچنین بتوانند به درستی نور را پخش کند.
 • کیفیت هم به گونه ای می باشد که با گذشت زمان نور آن تغییر نخواهد کرد و کمرنگ نخواهد شد.
 • تولید آن از تکنولوژی خاصی پیروی می کند که از جنس آلومینیوم گالیوم است و در برابر رطوبت مقاوم است و استفاده از آن در مکان هایی که رطوبت زیادی دارد نیز امکان پذیر می باشد.
 • استفاده از مدل های مستطیلی بیشتر برای راهروهای تعبیر از جمله مدارس بیمارستان ها خط تولید کارخانه ها مناسب است که باید نسبت به آن در فاصله مناسبی انجام شود و توسط افراد کاربلد انجام گیرد.
 • استفاده از مدل های آویزان بیشتر جنبه تزئینی دارد که در ورودی های مختلف از جمله آشپزخانه و یا راه پله ها مناسب است.
 • یزیدی برای نصب پنل ابتدا باید مکان مورد نظر را علامت گذاری کنید و برق آن قسمت را قطع کنید تا ایمنی داشته باشد سپس توسط جعبه تقسیم برق را تا جایی که منبع برق در آن وجود دارد بکشید و لامپ را به آن وصل نمایید و در آخر تست کنید.

سازگاری پنل ال ای دی با محیط زیست

سازگاری پنل ال ای دی با محیط زیست

 • دارای طول عمر بسیار بالایی می باشد و کیفیت لازم را دارد می‌تواند در شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت لازم را داشته باشد.
 • این پنل ها یک صفحه پخش نور دارند که اسم آن دیفیوزر می باشد و نور را به صورت یکدست و یکنواخت از همه قسمت های آن پخش می کند به همین دلیل است که نور آن یکدست است و چشم را اذیت نمی کند با توجه به مدل های قدیمی که با پخش نور متمرکز باعث اذیت چشم می شود.
 • این پنل ها دارای ولتاژ های متفاوتی می باشد که متناسب با آن از قیمت متفاوتی برخوردار است و هر کدام با توجه به میزان نوری که دارد بهتر است برای مکان کوچک یا بزرگ مناسب باشد تا نور به میزان کافی وجود داشته باشد.
 • با توجه به اینکه در شرایط مرطوب سازگار است بهتر است اگر در سرویس های بهداشتی از آن استفاده می شود از مدل های توکار بهره بگیرید تا بتواند کیفیت خود را بهتر حفظ کند.
 • در برابر ضربه مقاوم تر از او شکسته نمی شود و به علت اینکه طول عمر بالایی دارد بسیار مرقون به صرفه تر از لامپ های قدیمی می باشد.

فروشنده بزرگ پنل ال ای دی کناف

فروشنده بزرگ پنل ال ای دی کناف فروشنده پنل ال ای دی ایرانی از طریق فروشگاه های اینترنتی معتبر به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می رساند و به همین دلیل از قیمت بسیار پایینی برخوردار است شما می توانید از تخفیفات ویژه بهره مند شوید ارسال مطمئن معصومه از ثبت سفارش شما عزیزان در مدت ما نبوده و به تمام نقاط ایران انجام می‌شود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما که همیشه خدمتگزاران شما هستند در ارتباط باشید پل های ارتباطی ما شماره تلفن های درج شده بر روی وب‌سایت است که می‌تواند از این طریق با همکاران ما در تماس باشید و مشاور اجرایی و قبل از خرید دریافت کنید پاسخگویی به صورت همه روز ۲۴ ساعت انجام می‌شود، کسب رضایت شما مشتریان عزیز هدف اصلی ما به شمار می‌رود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.