خانه / پنل LED / تولید بهترین پنل ال ای دی ۶۰*۶۰ روکار

تولید بهترین پنل ال ای دی ۶۰*۶۰ روکار

پنل ال ای دی ۶۰*۶۰ روکار بخاطر این که باعث روشنایی یکنواخت محیط با کمترین میزان سایه می شود ؛ بیشتر برای نور عمومی محیط های اداری، خانگی، بیمارستانی و غیره مورد استفاده قرار می کیرد . پنل ها با توجه به مکان برای نصب سقف ، به صورت تخت ساخته می شوند . این پنل ها را به دو صورت پنل های روکار و توکار تولید می شوند . پنل های سطحی به یک قاب خاص نیاز دارند و پنل های توکار در داخل سقف نصب می شوند . بهترین پنل ۶۰*۶۰ که توللید می شود ؛پنل پنل ال ای دی ۶۰*۶۰ روکار است .

تولید بهترین پنل ال ای دی 60*60 روکار

مقایسه پنل های LED با چراغ های فلورسنت

مقایسه پنل های LED با چراغ های فلورسنت

لامپ فلورسنت معمولی از یک لوله درز بندی که درون آن مقدار کمی جیوه و گاز آرگون تشکیل شده است . این لامپ اوایل محبوب بود ولی بخاطر خطرات جیوه و برخی از مشکلاتی که داشت مصرف آن بسیار کم شد . این لامپ غیرقابل بازیافت و اکر این لامپ بشکند باعث استنشاق گاز جیوه و به خطر انداختن فرد می شود ؛ حمل این لامپ ها هم کار سختی بود ، همین طور طول عمر این لامپ ها زیاد نبود و زیاد این لامپ ها تعویض می شدند . مصرف بالای برق هم از دیگر دلیلی بود تا استفاده از این لامپ ها محدود شود .

با تولید پنل های LED این مشکل ها حل شدند ؛ جایگزینی فلورسنت با پنل های LED آسان ترین و مطمئن ترین راه برای صرفه جویی در مصرف برق است . به علاوه استفاده از این پنل ها باعث کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری می شود ، و در مقایسه با لامپ های فلورسنت، محیط روشن تر می شود.

مزایای نصب پنل ال ای دی ۶۰*۶۰ روکار

مزایای نصب پنل ال ای دی 60*60 روکار

طول عمر بسیار بالا : پنل LED نسبت به بقیه لامپ ها ی موجود در بتزار طول عمر زیادی دارد و همین امر موجب شده تا در بسیاری از مکان‌ ها که امکان تعویض لامپ و روشنایی به صورت زود به زود نیست از پنل LED استفاده کنند ، و همین طور در این لامپ ها افت نور اتفاق نمی افتد . پایین بودن میزان مصرف انرژی : پنل LED با کمترین میزان انرژی بیشترین میزان روشنایی را از خود منتشر می کنند . توانایی کار با کمترین میزان انرژی هم به لحاظ زیست محیطی بسیار مورد اهمیت است و هم در طولانی مدت باعث یک صرفه اقتصادی برای استفاده کنندگان از این پنل ها می شود.

همچنین استفاده از پنل ال ای دی باعث کاهش هزینه ها می شود ؛ زیرا انرژی به صورت حداکثری به انرژی نورانی تبدیل شده و کمترین پرت انرژی در این حالت وجود دارد . در کنار این که دارای مواد مضر برای طبیعت نیستند و قابل برگشت به چرخه تولید و بازیافت هستند . میزان نوردهی بسیار زیاد پنل LED ال ای دی می تواند فضای بسیار بزرگی را روشن می کند و میزان مصرف در ساعات زیاد نور آن و درخشندگی آن بسیار زیاد است و این کار را با انرژی بسیار کمی می تواند انجام دهد . عدم وجود اشعه فرابنفش: همان طور که می دانید اشعه فرابنفش از اشعه های مضر است که سلامت انسان را تهدید می کند.

در پنل ال ای دی خبری از این اشعه مضر و اشعه مادون قرمز نمی‌ باشد به همین دلیل استفاده از آن مورد استقبال قرار گرفته است . این پرتو های فرابنفش و مادون قرمز از اشعه‌ های هستند که در طیف دیداریمان نمی باشد که گاهی می تواند باعث سرطان پوست نیز شود . در چراغ ۶۰*۶۰ LED این اشعه ها وجود ندارد ولی در سایر لامپ‌ ها این اشعه ها تولید و منتشر می شود .

خرید مستقیم پنل ال ای دی ۶۰ وات روکار

خرید مستقیم پنل ال ای دی 60 وات روکار برای خرید پنل ۶۰ وات و همین طور دیدن قیمت پنل روکار به این سایت مراجعه کنید . این مجموعه این محصولات را با بهترین قیمت . کیفیت آن ها را به بازار عرضه می کنند و همین طور این مجموعه رضایت مشتریان خود را در الویت قرار می دهد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حامد فتاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726712
whatsApp icon واتساپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: rodiko_panel@
آدرس کانال: Rdiko_Panel@
پست الکترونیکی: Rodikopanel@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه پنل ال ای دی سقفی دور شیشه گرد

پنل ال ای دی سقفی گرد از نمونه هایی می باشد که برای مصارف بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد و از آنجایی که دارای کیفیت و تاثیر به سزایی در نورپردازی محیط می

دیدگاهتان را بنویسید