بزرگترین وارد کننده قطعات الکترونیکی از چین

آیا می دانید چه شرکتی بزرگترین وارد کننده قطعات الکترونیکی از چین می باشد؟ آیا می دانید این شرکت قطعات الکترونیکی با کیفیتی را وارد ایران می کند؟
چین یکی از کشور هایی می باشند که قطعات الکترونیکی با کیفیتی را تولید می کنند و در این باره برند جهانی شده اند و به ایران و سایر کشور هایی که قطعات الکترونیکی نیاز دارند صادرات می کنند.
شرکت هایی که قطعات الکترونیکی را از کشور چین وارد ایران می کنند وارد کننده های زیادی می باشند اما برزگترین آن ها شرکت بازرگانی صارش می باشد.
شرکت بازرگانی صارش از شرکت های وارد کننده انواع قطعات الکترونیکی برای پروژه های دانشجویی و شرکت های تولیدی برد های الکترونیکی وارد ایران می کند.
شرکت صارش بعد از فرایند وارد کردن قطعات الکترونیکی آن قطعات را به عرضه در بازار الکترونیک می رسانند.
خازن های الکترولیتی چیست؟
خازن های نوع الکترولیتی از خازن های ثابت می باشد که برای ظرفیت های بالا و در نوع آلومینیومی و تانتالیومی تولید خواهد شد.
هنگام کار با این نوع خازن ها باید دقت لازم را رعایت نمایید چون اگر مثبت و منفی اشتباه زده شود خازن اتصال کوتاه و جرقه می زند.
از این خازن ها برای مدار های راه اندازی موتور های تکفاز و سه فازه استفاده می شود.
خازن های آلومینیومی چگونه ساخته می شود؟
خازن های آلومینیومی همانطور که در بالا متوجه شدید جز انواع خازن های الکترولیتی می باشد.
برای ساخت این خازن از دو ورقه فلزی آلومینیومی استفاده خواهند کرد که یکی از این ورقه ها لایه اکسید می باشد که آن را آند می نامند و ورقه ی دیگر این خازن کاتد می باشد.
ساخت این ورقه ها زمانی اتفاق می افتد که ورقه ها به هم می پیچند و بعد از پیچیدن آن ها را درون یک الکترولیت غوطه ور می سازند تا شکل گیری خازن به بهترین شکل ممکن باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.