آلو بخارا برای یبوست خانمان باردار منع شد

سلامت عروقی آلو بخارا برای یبوست بسیار داروی خوب و مفیدی می باشد و می تواند با کاهش فشار خون و سطح کلسترول که دو عامل خطر اصلی بیماری قلبی هستند، خطر ابتلا به بیماری قلبی را کاهش دهد.

بنابراین اگر فشار خون بالا دارید یا سطح کلسترول بد خونتان بالاست، باید آن را در رژیم غذایی خود بگنجانید. اما مطمئن شوید که این کار را در حد اعتدال انجام دهید.

از سرطان جلوگیری می کند آلو بخارا حاوی آنتی اکسیدانی به نام آنتوسیانین است رنگدانه آبی مایل به قرمز که به حذف گونه های اکسیژن فعال آزاد کمک می کند.

هنگامی که بدن شما در معرض رادیکال های آزاد قرار می گیرد، می تواند منجر به سرطان شود. بنابراین آنتی اکسیدان هایی که آنها را از بین می برند می توانند از التهاب و سرطان جلوگیری کنند.

با این حال، این بدان معنا نیست که خوردن آلو می تواند پیشگیری از سرطان را تضمین کند. اما آنها می توانند خطر را کاهش دهند.

کاهش وزن برای کاهش وزن، باید گزینه های میان وعده سالم را پیدا کنید. اگر آنها را در بین وعده های غذایی مصرف نکنید، ممکن است در نهایت چیزی ناسالم مصرف کنید.

آلو بخارا یک غذای فوق‌العاده است که می‌توان از آن به عنوان میان وعده استفاده کرد. یک آلو کوچک حدود 30 کالری به شما می دهد و به شما کمک می کند تا برای مدت طولانی احساس سیری کنید و در کنار آن میل به شکر را برآورده کنید.

آن دسته از افرادی که می خواهند کالری دریافتی خود را کاهش دهند، می توانند آلو یا آلو را در مقدار بهینه مصرف کنند. مطمئن شوید که در نهایت آنها را زیاد نمی خورید.

حافظه و مغز آلو بخارا به بهبود سلامت مغز و حافظه کمک می کند. آنها حاوی آنتی اکسیدانی به نام کورستین و آنتوسیانین هستند که به محافظت از سلامت مغز کمک می کنند. آلو همچنین ممکن است به کاهش سرعت پیشرفت بیماری آلزایمر کمک کند.

از دیابت جلوگیری می کند آلو بخارا می تواند به کاهش سطح قند خون کمک کند زیرا حاوی هورمونی به نام آدیپونکتین است. هنگامی که سطح قند خون شما در حد نرمال باقی بماند، خطر ابتلا به دیابت در نهایت کاهش می یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.