خانه / آمپر متر / آخرین قیمت آمپر متر عقربه ای در بازار ایران

آخرین قیمت آمپر متر عقربه ای در بازار ایران

آمپر متر عقربه ای چیست؟ چه استفاده ای از آمپر متر عقربه ای می شود؟ در بازار ایران، آخرین قیمت انواع آمپرمتر عقربه ای، توسط کدام سایت ها اعلام می شود؟

آمپر متر یکی از دستگاه های اندازه گیری الکترونیکی می باشد. که به صورت آمپر متر دیجیتال و آنالوگ در بازار موجود است. آمپرمتر عقربه ای از انواع آمپر متر های آنالوگ محسوب می شود. در بازار ایران و تهران شما می توانید انواع آمپر متر مرغوب و درجه یک را با برند های مختلف، خریداری کنید.اما با یک جستجو نیز می توانید خرید خود را انجام دهید. زیرا سایت ها در زمینه فروش محصولات الکترونیکی بسیار فعال هستند.

آمپر متر عقربه ای چیست؟

در ابتدا تعریفی از آمپر متر داشته باشیم. آمپر متر وسیله ای است که اندازه گیری مقدار شدت جریان عبوری از یک مدار را بر عهده دارد. که نوع عقربه ای آن، به عنوان آمپر متر آنالوگ شناخته شده است. درواقع این حرکت عقربه است که تغییرات را مشخص می کند. آمپر متر های عقربه ای که نام دیگر آن ها آنالوگ متر است، انواع مختلفی دارند. که در بخش زیر به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم کرد. گفتنی است آمپر متر یکی از وسیله های بسیار دقیق در اندازه گیری می باشد.

آمپر متر عقربه ای

انواع آمپر متر

از انواع آمپر متر های زیر، امروزه به وفور استفاده می شود.

  1. آمپر متر سیم پیچ متحرک
  2. آمپر متر سیم داغ
  3. آمپر متر دیجیتالی
  4. آمپر متر انتگرالی

انواع آمپر متر عقربه ای

  • آمپر متر عقربه ای hioki_3127
  • آمپر متر عقربه ای HIOKI _ 3030
  • آمپر متر پنلی عقربه ای ۳۰A
  • آمپر متر عقربه ای A_100
  • آمپر متر عقربه ای کیوریتسو مدل ۲۶۰۸
  • و…

در بالا انواع آمپر متر های عقربه ای نام برده شد. که هر کدام با توجه به امکانات و دقتی که دارند، در فعالیت های خاص مورد استفاده قرار می گیرند

نحوه استفاده از آمپر متر

آمپر متر همانند یک کنتور آب عمل می کند. به بیان دیگر، باید مانند کنتور آب، آب از آن عبور کند تا اندازه گیری دقیق انجام گیرد. یعنی باید آمپر متر به شکلی در مدار قرار گیرد، که تمام جریان الکتریسیته از آن عبور کند. این امر در اندازه گیری دقیق بسیار اهمیت دارد. شکل دقیق قرارگیری آمپر متر در مدار، به صورت سری است. در این حالت شما خواهید توانست بهترین نتیجه را از آمپر متر به دست آورید.

آمپر متر عقربه ای

فروش آمپر متر عقربه ای در ایران

فروش آمپر متر های عقربه ای در ایران، توسط فروشگاه های الکترونیکی و سایت های فروش انجام می گیرد. که سایت ها علاوه بر قیمت مشخصات فنی محصول را به طور کامل قرار می دهند. البته مشاوره فنی نیز جزو فعالیت های سایت ها به صورت رایگان می باشد. اگر شما هم می خواهید از این سایت ها خرید خود را انجام دهید، تا خرید مطمئن تری داشته باشید، با این سایت ارتباط بگیرید.

آخرین قیمت انواع آمپرمتر عقربه ای

جهت خرید انواع آمپر متر عقربه ای، می توانید آخرین لیست قیمت آمپرمتر را به صورت بروز شده در سایت مشاهده و دریافت کنید.

آمپر متر عقربه ای

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حامد فتاحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726712
whatsApp icon واتساپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: rodiko_panel@
آدرس کانال: Rdiko_Panel@
پست الکترونیکی: Rodikopanel@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آمپرمتر پنلی دیجیتالی دقیق

آمپرمتر پنلی دیجیتالی دقیق را می توان از مراکزی خریداری نمود که عرضه کننده تجهیزات اندازه گیری به صورت عمده و مستقیم هستند. در این صورت خرید آمپرمتر با قیمت مناسب تری همراه خواهد بود. برای انتخاب آمپرمتر میزان دقت اندازه گیری جزء مواردی است که نیازمند توجه ویژه می باشد. می دانیم که برای اندازه گیری میزان جریان عبوری در مدار از ابزاری به نام آمپرمتر استفاده می شود. این دستگاه ها با توجه به نوع عملکرد خود به دو دسته کلی تقسیم می شوند. این دو دسته نیز شامل آمپرمتر های دیجیتالی و آمپرمتر های آنالوگ یا عقربه ای می شوند. می دانیم که نسل جدید ابزارآلات اندازه گیری الکتریکی، دیجیتال هستند که در این محصولات کمیت مورد نظر بر روی صفحه دستگاه به صورت یک عدد نمایش داده می شود. آمپرمتر های دیجیتال یکی از ابتدایی ترین و ضروری ترین تجهیزات در حوزه های زیر محسوب می شوند: آزمایشگاه های الکترونیک  آموزشگاه های رشته های برق و مخابرات  کارگاه های برق نیروگاه های برق  شرکت های توزیع برق مراکز ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسیهمانطور که گفته شد آمپرتر دیجیتال برای استفاده در نیروگاه های مختلف کاربرد دارد و سطح استفاده از آن بسیار وسیع و گسترده است. به همین دلیل در خرید آن باید به ویژگی ها و کیفیت اندازه گیری که هر کدام از نمونه ها دارند دقت شود تا انتخاب درستی انجام شود. 

دیدگاهتان را بنویسید