آجر نسوز خوشنام موجب نجات جان یک کودک از حمله گرگ ها شد

انواع اصلی و علامت گذاری آجرهای نسوز هدف از آجر نسوز خوشنام با علامت گذاری آن تعیین می شود ША, ШБ, ШКА – یک ماده جهانی است که اغلب برای گذاشتن جعبه های آتش برای شومینه و اجاق گاز استفاده می شود.

محصولات این نوع با نسبت بهینه قیمت و کیفیت مشخص می شوند. ShUS، ShV – دارای بالاترین ظرفیت گرمایی است، به همین دلیل عمدتا برای پوشش دیوارهای شفت های همرفتی و مجاری گاز ژنراتورهای بخار استفاده می شود. ShK – عمدتاً در تولید کک استفاده می شود.

ShL یک ماده سبک وزن برای پوشش کوره هایی است که در دمای بیش از 1300 درجه سانتیگراد کار می کنند. ШЦУ – محصولات نهایی دو طرفه در نظر گرفته شده برای تخمگذار کوره های دوار.

هنگام خرید می توان آجرهای نسوز با علامت PV و PB را به شما پیشنهاد داد. بنابراین، شایان ذکر است که محصولات این نوع عمدتاً برای ساخت دودکش، باربیکیو و باربیکیو در نظر گرفته شده است.

آجر

بسیاری از مردم می پرسند رنگ آجر نسوز از یک مارک خاص چه رنگی است ، اما در اینجا استاندارد خاصی وجود ندارد – محصولات خاک نسوز ممکن است کمی از نظر سایه از روشن تر تا مایل به قرمز متفاوت باشند.

اما رنگ اصلی آنها همانطور که در بالا ذکر شد زرد شنی است. آجر شاموت با رنگ های مختلف آجر ساختمانی تک کارگر Mstera M200 1NF دارای درجه استحکام M200 و کیفیت مناسبی است.

ایده آل برای ازاره …از 15.65 روبل / قطعه بیشتر © StroyPartner | st-par.ru آجر ساختمانی جامد Kashirsky M300 1NF با درجه استحکام بسیار بالا و مقاومت در برابر یخبندان خوب متمایز می شود که آن را به …

از 27.40 روبل / قطعه بیشتر © StroyPartner | st-par.ru آجر ساختمانی یکپارچه Bolokhovo M150 1NF صاف آجر معمولی M150 با کیفیت بالا با مقاومت در برابر یخ زدگی 50 سیکل.

از 17.50 روبل / قطعه بیشتر © StroyPartner | st-par.ru ساختمان آجری توخالی تکی Mstera M150 1NF راه راه با کیفیت مناسب از کارخانه Mstera. دارای سطح شیاردار.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.